מדריך

פרשת מוניקה

מוניקה קרוז, מאושיות סצנת המועדונים של גרמניה משתפת מעולה עם אנה, המקומית מהלייבל PACOTEK בערב טכנו והאוס נשי, בברזילי

ברזילי, תל אביב., 04-04-2008 23:30
פרשת מוניקה

אחד הדברים המשמעותיים שהצליחו לעשות ההאוס והטכנו מהזן החדש זה להחזיר את הבנות לדאנספלור. מה שגרר כדור שלג שהחזיר את הצבע ללחיים של הסצנה הבינלאומית. אבל הכדור לא נעצר שם ובשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר בנות מאחורי הפטיפונים. דמיות כמו מגדה, אלן אליין, ג'ניפר קארדיני,מיס קייטן וקאסי מרסקות מועדונים, מכתיבות טרנדים ומראות להרבה מאוד זכרים מאיפה משתין הטכנו. כדי לפרוס את הוייב הנשי, התכנסו ללילה אחד בברזילי, אחת התקליטניות והיוצרות המובילות בעולם יחד עם התוצרת המקומית המובחרת.

מוניקה קרוז היא אבן יסוד של סצנת המועדונים הגרמנית ומגזינים מונים אותה בנשימה אחת עם סוון ואט ודי.ג'יי הל.היא החלה את דרכה בשנת 91' בפרנקפורט.כדיגיאית,מארגנת מסיבות ואחראית הפצה של הלייבל הענק K7.אחרי שביססה את מעמדה כאחת התקליטניות המובילות בגרמניה החלה לנגן במועדונים המובילים באירופה כשהסטים האנרגטיים והלוק המסקרן שלה עורר תשומת לב בינלאומית. באמצע שנות ה90 החלה ליצור מוסיקה שהוחתמה בלייבלים מובילים,ויצרה כמה סינגלים שהיוו למעשה את החדירה הראשונה של יוצרת נשית לצארטים של מוזיקה אלקטרונית.בהמשך פתחה שני לייבלים מובילים : Terminal M ו Electric Avenue ששחררו קטעים של אומנים כמו  DJ Rush, Miss Kitten, Patrick Tobi Neumann, Martini Brös, Liebe Ist Cool וענקים אחרים.

מוניקה קרוז, יום שישי ה-4.4, חצות, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

   בשנת 2000 הגיעה כנראה קרוז למעמד של הדי'גיית הפופולארית בעולם אחרי שניגנה מספר שנים ברציפות בבמה המרכזית של מצעד האהבה בברלין לקהל של 1.5 מליון איש.כמו גם בפסטיבל הענק WIRE שבטוקיו בשנים האחרונות היא משמשת כמחממת הרשמית של קארל קוקס באחד מהליינים המובילים באיביזה. מוניקה נוחתת בתל אביב כשהיא ממותגת כאחת התקליטניות המבוקשות והמצליחות בעולם.

את הגיבוי המקומי תעניק אנה מליין המסיבות פקוטק. את אנה כמעט ולא צריך להציג,הסטים הסוחפים שהספיקה לנגן בשנים האחרונות ברוב המועדונים והליינים המובילים בתל אביב ובירושלים מדברים בעד עצמם.

תגובות