מדריך

ביס בתחת

מועדון הבריזלי מציג- Bite me ערב השקה לסינגל החדש של DJ גיא מנצור Aces over kings והופעה של טרי פויזן

ברזילי, תל אביב., 28-03-2008 23:30
ביס בתחת

בתקופה האחרונה, יותר ויותר יוצרים ודיג'ייאים ישראלים יוצאים אל השוק העולמי ומטביעים שם את חותמם. המגמה החדשה גורמת הוא גיא מנצור. מנצור, מוסיקאי אלקטרוני רב גוני שיוצר מצ'יל אווט לאלקטרו לאמביינט ולמוסיקה שמפציצה את רחבת הריקודים. הוא מפיק מוסיקאים שונים, כותב ושר את המוסיקה שלו ועושה רמיקסים.

במהלך השנים הוציא גיא קטעים בלייבלים מקומיים ומעבר לים כמו נענע דיסק, Real Estate Records, SonyBMG ו- Tone/Plattenbankבין היתר. חלק מהקטעים שלו אף שימשו כסאונד-טראק לכמה סדרות מצליחות כמו  Six Feet Under" (HBO), "Nip/Tuck" (Warner Brothers), "Roswell" (Sugaroo), "Mysterious Ways" (NBC), "Wonderland " (CBC) , "MTV - The Real World San Diego"ו- "MTV - The Real World Philadelphia". חוץ מטלויזיה גיא יצר גם מוסיקה לסרטים והצגות. בימים אלו יוצא אל העולם Aces Over Kings הסינגל החדש של גיא מנצור שיוצא בלייבל ההולנדי Plattenbank. בסינגל יש שני רמיקסים, הראשון של היוצר הגרמני Tobias Lutzenkirchen אחד הדיג'ייאים היותר עסוקים בסצנת הטכנו והשני של גיא ושלומי שפיר שיעלה גם הוא על העמדה. שלומי מנגן במקומות רבים בתל אביב ביניהם הקלרה, דאדא, מנטל והאומן.

אל שני היוצרים המוכשרים, יצטרפו הבנות של טרי פויזן שגם עושות לעצמן שם בגולה. הבנות ייתנו הופעה חיה, סקסית ובועטת כמו שרק הן יודעות, ואולי אחד מכם יהיה בר המזל ויענה לשאלה "מי רוצה לישון עם טרי פויזן"...על הסגירה יופקד דינוק הלא הוא ירון דנוך בסט שכולל משאפ שמח של האוס-אלקטרו-בולטימור והרבה גרוב מבעבע

bite me, יום שישי ה-28.03, חצות, ברזילי, הרכב 13, תל אביב.

תגובות