מדריך

תביא ביס

מסיבת Bite Me! עם גיא מנצור, שלומי שפיר, דינוק וטרי פויזן בהופעה בברזילי ת"א

מועדון ברזילי, הרכב 13 תל אביב, 16-03-2008 23:30
תביא ביס

בתקופה האחרונה, יותר ויותר יוצרים ודיג'ייאים ישראלים יוצאים אל השוק העולמי ומטביעים שם את חותמם. המגמה החדשה גורמת לעיני עולם הדאנס והאלקטרוניקה להתבונן אל הסצנה התל אביבית ויוצריה. אחד מהיוצרים שעולה על הגל התל אביבי הזה (שאותו מובילים בגאווה אומנים ודיג'ייאים כמו גיא גרבר, שלומי אבר וחיים) הוא גיא מנצור.

מנצור הוא מוסיקאי אלקטרוני רב גוני שיוצר מצ'יל אאוט לאלקטרו לאמביינט ולמוסיקה שמפציצה את רחבת הריקודים. הוא מפיק מוסיקאים שונים, כותב ושר את המוסיקה שלו ועושה רמיקסים. במהלך השנים הוציא גיא קטעים בלייבלים מקומיים ומעבר לים כמו נענע דיסק, Real Estate Records, SonyBMG ו- Tone/Plattenbankבין היתר. חלק מהקטעים שלו אף שימשו כסאונד-טראק לכמה סדרות מצליחות כמו Six Feet Under, Nip/Tuck ועוד. בנוסף, מנצור יצר גם מוסיקה לסרטים והצגות.

בימים אלו יוצא Aces Over Kings הסינגל החדש של גיא מנצור שיוצא בלייבל ההולנדי Plattenbank. הסינגל כולל שני רמיקסים, הראשון של היוצר הגרמני Tobias Lutzenkirchen אחד הדיג'ייאים היותר עסוקים בסצנת הטכנו והשני של גיא ושלומי שפיר שיעלה גם הוא על העמדה. אל שני היוצרים יצטרפו הבנות של טרי פויזן שגם עושות לעצמן שם בגולה. על הסגירה יופקד דינוק הלא הוא ירון דנוך בסט שכולל משאפ שמח של האוס-אלקטרו-בולטימור והרבה גרוב מבעבע.

חמשת הנרשמים הראשונים במייל זה (guymantzur@gmail.com ) יזכו לכניסה חינם, הבאים אחריהם לכניסה ב-20 ש"ח.

יום שישי, 28.3, 24:00, במועדון ברזילי, הרכב 13 ת"א.

תגובות