מדריך

מתחפשים ומתחבאים

במועדון הברזילי מפציצים עם רייב פורים מיוחד על שתי רחבות במיקום סודי, עם מיטב הדי ג'ייז והסיסטמים המקומיים. ברחבה הראשונה היפ הופ, דאנס הול וקראנק. ברחבה השנייה - דאב-סטפ ודראמ'נ'בייס נשאר רק להחליט למה מתחפשים.

סודי, תל אביב., 21-03-2008 23:30
מתחפשים ומתחבאים

פורים הוא ללא ספק החג הכי שווה בשנה! כי כשזו מצווה לשתות עד לא ידע, בברזילי מרגישים לפתע צדיקים גדולים. ולכבוד החג הכי שוה, המועדון מפנק ברייב מפציץ! שתי רחבות בלוקיישן סודי, עם ליין אפ שיעיף לכן את השרביט מהיד...

ברחבה הראשונה  - היפ הופ, דאנס הול וקראנק - מש ואורי שוחט יפתחו בסט היפ הופ חגיגי לפי מיטב המסורת בגב אל גב סקסי במיוחד, אחריהם יעלו על הבמה כהן @ מושון וייתנו הופעה חיה שלא תבייש את מרדכי היהודי, כשאחריהם יעלה על העמדה מאג'מן שינענע לנו את הישבנים ויגרום לנו להרגיש טוב עם קראנק ובולטימור. ולבסוף אבויה סאונד יסגרו עם דאנס הול וכל מה שטוב.

ברחבה השנייה - דאב-סטפ ודראמ'נ'בייס - סקילהטון יפתחו בצעדי דאב מאסיביים ויחממו את האוירה, אחריהם וולטר דה איינשטיין צפרדע ידלג מההופעה שלו עם כהן את מושון ברחבה הראשונה היישר אל עמדת הדאב סטפ. נאסטי האביט ימשיך את הליין עם באסים שעושים נעים לכל הבנות ויעלה את הקצב עבור מיוט (ועבור כולנו...) שיעלה אחריו עם דראמ'נ'ביים א-לה פורים סטייל. לבסוף סנסי סאונד ישארו עם כל השיכורים, ובחג הזה כמו שכבר הבנו, מדובר על כולם, בסט עד השעות הקטנות.

רייב פורים, יום שישי ה-21.03, חצות. מיקום הרייב יפורסם ביום האירוע בטלפון: 052-5090202

תגובות