מדריך

מרקו פורנו

MARCO BAILEY האדם שאם לא היה DJ היה כוכב פורנו מגיע לכבוש את נשות ישראל, אה, ואת הברזילי

ברזילי, תל אביב., 14-03-2008 23:30
מרקו פורנו

את מנת הטכנו האהובה עליכם הברזילי מגישים הפעם בניחוח בלגי, כאשר את העמדה יכבוש אחד מעמודי התווך של הסצינה האירופאית, עם רזומה של ניגוח קהלים בסדרי גודל של עשרות אלפים ולוק של פורן סטאר קבלו את: Marco Bailey. אם חשבתם שבלגיה זה רק שוקולד, סחר ביהלומים וטיפוסים משעממים, אז תופתעו, זו חתיכת מעצמת טכנו! עם לייבלים חלוציים כמו R&S, שנתנו ברייק גם לקני לארקין ועמיתיו האמריקאים ועשו אותם גדולים באירופה. או Music Man המשמר את ווייב ה"טכנו האמיתי". עם מועדונים מיתולוגיים דוגמת ה-FUSE ורייבים עצומים כמו I LOVE TECHNO.

ניים דרופניג במקרה של ביילי הוא חסר משמעות,קטעים שלו מנוגנים על ידי כל הענקים מג'ף מיילס וקארל קוקס ועד מייקל מאייר וקלאוד יאנג.. כמו גם עשרות שיתופי פעולה, רמיקסים וסינגלים שהפיק במרוצת השנים. בתחום ההפקה נחשב ביילי ליצרן פצצות מתוחכמות שמנפצות כל רחבה. קצב ההפקה של ביילי הביא אותו לפתוח במהלך השנים שלושה לייבלים: Pornographic Recordings,MB Elektronicsו  MB Selektions שהספיקו לתת במה לאומנים כמו: Oxia,Adam  Beyer, Cristian Varela, Ben Sims, Mark Broom ואחרים .

כדיג'יי שולט ביילי בפטפונים במיומנות ששמורה לסקראצ'רים מובחרים מגיזרת ההיפ-הופ ומשתייך לאסכולת הדי'גייז ההיפראקטיביים,כן, אלו שלא נותנים לתקליט להתנגן יותר מ 3 דקות. מומחיות נוספת שלו היא לפוצץ מסיבות בסדרי גודל מפחידים. הוא הספיק לנגן בכל פסטיבל אפשרי מריו ועד יפן כמו גם במועדונים המובילים בעולם, יחד עם מספר חברים מעיר מולדתו גנט בבלגיה הוא עומד מאחורי הפסטיבל I LOVE TECHNO אחת מהפסטיבלים הגדולים והמוצלחים בעולם האלקטרוניקה שסוחף אליו 35 אלף איש מידי שנה.אחד האלמנטים שמייחדים את ביילי והופכים אותו לאחד הדמויות הפופולאריות והצבעוניות בתעשייה הוא המזג המופרע שלו והשתוללות הקבועה על העמדה, או בקיצור יש לבחור לייבל בשם פורונוגראפיק, הוא לא יכול להיות איזה חנון אנמי שמסתתר מאחורי הלפטופ. את ביילי ילוו הרזידנטים הקבועים של הליין דיפ'ה  בסט פתיחה חמים בשילוב חומרים אישיים שעתידים לראות אור באביב הקרוב בלייבל גרמני מוביל וטובי שישחרר בסגירה את חיית הטכנו שבתוכו.

מרקו ביילי, יום שישי ה-14.03, חצות, ברזילי, הרכב 13, תל אביב.

תגובות