מדריך

טיק טוק קלוק

די ג'יי בן קלוק, אחד מאמני הטכנו המשפיעים והרזידנט של הברגהיין מגיע לברזילי

ברזילי, תל אביב., 07-03-2008 23:30
טיק טוק קלוק

בן קלוק הוא מהמובילים שבתקליטני הטכנו הפועלים כיום ברלין. הוא זכה לאורך השנים לסובב ולהיות רזידנט של כמעט כל מועדון נחשק בעיר. בשנים האחרונות הוא מתפקד כרזידנט הברגהיין מעוז הטכנו הגדול והנחשב בעיר, שחלקן העליון הןא הפנורמה בר הידוע לשמצה. מועדון שבו המסיבות מתחילות ביום שישי ומי יודע מתי יגמרו. כמי שמחזיק ברזידנסי במקום שכזה, בן התפרסם בסטים הארוכים והמהפנטים שלו, כאשר הוא נעזר בבחירת קטעים ללא רבב וטכניקה משובחת עוד יותר.

קלוק אוהב ליצור את החיבור בין סאונד עדכני לקלאסיקות על זמניות שמרימות רחבות ברגע הנכון, כאלה משיקגו ודטרויט עם הלינק הנכון לטכנו הברלינאי. בן לא רק דיג'יי מוכשר, אלא גם מפיק חד. הוא ניגן בפסנתר ובלהקות רוק מגיל צעיר, עד שגילה את האהבה שלו לטכנו ולאלקטרוניקה בועטת. עבורו מוסיקה אלקטרונית היא ביטוי לחופש, אהבה והזכות לרייב קטלני! אנשים לא נותרו אדישים אל מול הכשרון שלו והוא זכה להיות רזדינט בטרזור, בWMF וכמובן כאשר נפתח הברגהיין... הוא קיבל את המושכות ושם המשיך לפתח את הסאונד שלו לכיוון יותר היפנוטי, שמן ומלא קלאסה. בן הוא גם ממפיקי הטכנו הבולטים של השנים האחרונות עם ריליסים בלייבלים כמו BPitch Control של אלן אליין (את מה שהנציגים הקודמים של הלייבל הזה :מודסלקטור,פול קאלקברנר ואפראט חוללו אצלנו כמעט ומיותר להזכיר.. )סונאר קולקטיב של ג'אזנובה והלייבל הפרטי שלו,Memo.

הפעם יגיע קלוק לתת סט ארוך אה-לה פנורמה בר...כמה ארוך אתם שואלים ? תלוי כמה זה תחזיקו על הרגליים. את קלוק יחמם בסט לייב גיא יהודה הלא הוא ג'ימס הולדן הישראלי או כמו שאירופה למדה להכיר אותו תחת השם GUY J. גיא החל ליצור מוסיקה לפני מספר שנים, פרויקט משותף שלו עם סהר זנגלביץ הצליח להכות גלים בחול,אבל הפריצה הרצינית הגיעה כשפרש כנפיים ופצח בקריירת סולו, הוא הצליח לפתח סאונד מלודי עמוק מתקדם ורב שכבתי שהקפיץ ענקים כמו טיגה וג'ון דיגוויד שחטפו קטעים שלו ללייבלים הפרטיים שלהם. כיום ממותג גיא כאחד מהמאפיה הישראלית שכובשת את אירופה וכוללת את גיא גרבר, חיים ושלומי אבר. הקטעים שלו משובצים בפלייליסטים של רוב הדיגייז הגדולים של התקופה ובשבילנו זה כבוד גדול לארח את גיא לסט חימום ארוך ומסקרן.

בן קלוק, יום שישי ה-07.03, חצות, ברזילי, הרכב 13, תל אביב.

תגובות

  • פרס כנפיים?

    כנפיים פורשים, לחם פורסים (למרות שקצב יכול גם לפרוס כנפיים)

    העוף, 06-03-2008 02:05