מדריך

האיש בעל אלף הפרצופים

Joakim יוצר ורסטילי שנע מקלאב, לג'אז ועד לאלקטרוני אקספרמינטלי וממקימי הלייבל האלקטרוני טייגר סושי מגיע לברזילי

ברזילי, תל אביב., 29-02-2008 23:30
האיש בעל אלף הפרצופים

Joakim ידוע בתור יוצר ורסטילי שנע מקלאב, לג'אז ועד לאלקטרוני אקספרמינטלי. השנה יצא אלבומו האחרון Monsters and Silly Songs שחושף את הסונגרייטר שבו.

הלייבל טייגר סושי שבבעלותו, נוסד בשנת 2001 במטרה להיות אתר עם מוסיקה, דגימות, רדיו, מיקסים והופעות חיות. אחרי שלא ידעו מה עוד לעשות, החליטו להוציא סדרת אוספים בשם MGDM (More God Dam Music) ו-Kill the Dj ששוגר ע"י Ivan Smagghe. התחביב הפך אט אט לדבר מקצועי בצורת לייבל. בין האומנים החתומים בלייבל אפשר למצוא את: Panico, Poni Hoax, Sir Alice, Principles Of Geometry, K.I.M., Discipline, My Sister Klaus, E.S.G Mauricve Fulton ו-Metro Area.

את אלבומו הראשון שגם עונה לשם "Tigersushi" הוציא בשנת 99' בלייבל Future Talk של Versatile. באותה שנה יצא גם אלבום הרמיקסים לטייגרסושי בו אומנים כמו 4Hero, Next Evidence ו-DJ Medhi נתנו אינטרפרטציה משלהם לאלבום. בשנת 2003 הוציא את אלבומו השני Fantômes שזכה לתגובות משבחות גם מהמבקרים וגם ברחבת הריקודים במיוחד על שני הטראקים Come Into My Kitchen ו- Are You Vegetarian?ג'ואקים היה הראשון שחנך את רעיון ה- ciné- mixכהופעה חיה, ובים השאר אייר את ההופעה של Jean Epstein's בשם ‘La chute de la maison Usher'.

במהלך הקריירה שלו עשה רמיקסים לאומנים גדולים כמו: Tiga, Ivan Smagghe, Detroit Grand Pubahs, Tiefschwarz, Chateau Flight, Fisherspooner, Max Berlin, Air, Annie ול"Camino Del Sol" של Antena שהפך לאחד להיטי המועדונים הגדולים של 2006, כמו כן הוא חבר בלהקה ושגם הקים- Joakim and the Ectoplasmic Band בה הוא מנגן על קלידים, גיטרות, מכונות ואפילו שר.

כאן בארץ יחמם אותו 2B שיחרוג ממנהגו ויחשוף את הצד האלקטרואי שלו בסט אקסקלוסיבי ומקפיץ ויסגור קפטן סאדו מהקרו של -break !t שאחראים לכמה מהרייבים המגניבים של התקופה האחרונה.

Joacim, יום שישי ה-29.02, חצות, ברזילי, הרכב 13, תל אביב.

תגובות

  • נו כבר

    כמה בולשיט עילג צריך לעבור רק כדי להגיע לפאנץ'?! כמה מילים וחארטה צריך לסבול רק כדי להבין שיש 10 כרטיסים?! הלו! פחות שווה יותר!

    עייף, 28-02-2008 10:48