מדריך

אינפוזיה לרגליים

צוות אינפיוז מפציץ במסיבת דראמ'נ'בייס מטונפת במיוחד עם אחד מאגדות הזאנר: Doc scott A.K.A Nasty Habits בקולנוע זמיר. יגבו בקומה העליונה, צוות TABAC

קולנוע זמיר, תל אביב. , 29-02-2008 23:30
אינפוזיה לרגליים

Scott החל את חייו כדי.ג'יי בגיל 14, כאשר זכה להשראה מאת גראנד מאסטר פלאש, אותו ראה מופיע בטלוויזיה. הוא קנה את צמד הפטיפונים הראשון שלו, ולימד את עצמו למקסס. המיומנות באה לו באופן טבעי  ו-Scott זכה למוניטין עשיר בזכות המיקסטייפים שלו בתחום ההיפ הופ. חבריו היו קוראים לו Doc והם היו מבקרים לעיתים קרובות בביתו לטובת איסוף מרשמים רפואיים. ההתקדמות שלו מהיפ הופ להארדקור הייתה טבעית, כמי שעבורו מוסיקת רחבות טובה הייתה בעיקר "בזכות הביטים". מקובנטרי בה נולד הוא חקר את סצינת הרייב בשנותיה המוקדמות דרך אירועים כ-Sunrise ו-Energy. מסצנה זו קיבלDoc  את ההשראה לקנות את הסאמפלר הראשון בחייו ולהתחיל לעשות מוזיקה משלו.

בהמשך חייו נדד ללונדון, שם הוא התחבר עם Goldie והצוות שמאחורי Reinforced Records. בתקופה זו Doc Scott כבר צבר מוניטין בזכות המוסיקה שלו. הפקותיו המוקדמות, לרוב תחת הכינוי Nasty Habits (שמו של קרו הגרפיטי איתו נהג להפציץ), התחבבו על Fabio, Grooverider ו-Jumping Jack Frost. הפקות אלו ששילבו באסים עם מלודיות, היו סנוניות ראשונות שבישרו על שינוי בסצינת מוסיקה הברייקביט בבריטניה, שהחלה להתקדם מהצלילים הסכריניים אל ההארדקור. הסגנון החדש הוטבע וחוזק עם שחרורו של "Here Come The Drumz" ב-Reinforced (טראק שנעשה במשך סשן ארוך של שבוע שבסופו הואשם Doc Scott במפגעי רעש!) מה שהוביל לחברות ארוכה בין Goldie ו-Doc Scott.

ב-1994 יסדו Goldie ו-Doc Scott את הלייבל Metalheadz, נגיעותיו של Doc Scott בלייבל הן עדיין עמוקות, כמו למשל הופעתו עם הטראק "Michigan" בשנים האחרונות ב-"Headhunterz LP". בנוסף הוא ממשיך להופיע בקביעות כדי.ג'יי בליינים של Metalheadz וייצג את חבורת הדי.ג'יים המכובדת הזו באירועים שונים באנגליה ואירופה בשנה האחרונה.

היה זה גולדי שקרא ל-Doc Scott "King of The Rollers" ומסיבה טובה. העניין ב-Rolling זה לשמור על זרימה טבעית ולנוע כל הזמן, סגנון התקלוט של Doc Scott לא יכול היה לזכות להגדרה יותר טובה. הוא ידוע לא רק בזכות טכניקות המיקסוס החדות שלו, אלא גם בזכות התכנון הייחודי והמובחן שלו. כדי.ג'יי Doc Scott בולט בזכות המיקסים המושלמים שלו והסלקשן הרחב והמגוון המצוין שלו. גם היום Doc Scott הוא שם חם ומבוקש. הסטים שלו מכילים מגוון רחב של המוסיקה הרעננה ביותר בסביבה ויחד עם הקטלוג המוצלח שלו ב-31 Records, הוא רכש את המוניטין שלו כמי שמצעיד קדימה אמנים וסגנונות חדשים.

ברחבה המרכזית ינגו לצד הדוק ארבעת הרזידנטים של אינפיוז - מיוט, בייסיק, סקראף ופאס יחד עם גוגה ואמסריוס על המיקרופון. בחלל הקומה העליונה ינגן אמיר אגוזי איש בוטניקה וגורו הביטים, לצד חברי טבק - טרטל ו-וולטר סטים מגוונים עם  גריים, קראנק והפרשנות המשובחת שלהם לבאסים רועמים.

doc scott, יום שישי ה-29.02, חצות, קולנוע זמיר, אלנבי 34, תל אביב.

תגובות