מדריך

יציאה לאור

אתר האינטרנט UnReleased.co.il משדר מוסיקה של אמנים לא חתומים שמעלים ישירות לאתר. באירוע ראשון מסוגו מציג האתר חלק מהאמנים שלו בהופעה חיה בתמונע.

תמונע, תל אביב., 21-02-2008 22:30
יציאה לאור

UnReleased.co.il הוא אתר אינטרנט המאפשר לאמנים מכל ז'אנר מוסיקלי להעלות אליו מוסיקה בצורה עצמאית. כל השירים שמועלים לאתר משובצים לשידור בסטרימינג כאשר המאזין יכול לעבור משיר לשיר. האתר מנסה לסדר את השירים לפי סגנין כך שהישדור לא יהיה אקראי לחלוטין. יוצרי האתר הם קהילה של אוהבי מוזיקה, יוצרים, מפיקים, נגנים, דיג'ייs, מתופפים, מוסיקאים, חובבי סקיצות ואלתורים שמחפשים סאונד חדש, מקוריות, וטראקים שעוד לא יצאו באופן רשמי. בערב ההופעות יופיע מדגם מייצג של קהילת UnReleased.co.il.

ARGAMAN - איתי ארגמן, אמן קלאסי שהחל לנגן בפסנתר בגיל שש וגילה את המוזיקה האלקטרוניתת בגיל 18. כיום משלב ארגמן טכנו, אמביאנט, ראב וצ'יל יחד עם כישורי הקלאסים ויוצר מוסיקה אלקטרונית מורכבת ורב שכבתית. אפשר לטעום בחדר של ארגמן באתר UnReleased.co.il ובמייספייס. ארגמן הופיע בפסטיבלי טראנס בארץ ובעולם ולאחרונה בholyrave בעבדת כמו גם במסיבות של הקולטורה.

yotke.com - יותם שכטר הוא אמן חוצה ז'אנרים המאחד את הפרוייקטים שלו תחת השם yotke.com. שכטר החל ליצור עוד בשנות ה-80 אבל רק ב-1995 זכה בהכרה כשהוציא את האלבום Undo ב-NMC. האלבום היה כישלון מוחלט וגרר ביקורת קשה על הטקסטים שלו. אחרי האלבום החליט שכטר וחברות התקליטים לעבוד בנפרד. מאז ועד היום הוציא שכטר מספר דיסקים שמטיילים בין רוק לצ'ילאאוט ואפילו נוגעים בהיפ הופ. אפשר לנסות לטעות קצת מכל דבר בחדר שלו ב UnReleased.co.il ובלינק לאתר למעלה.

בלקן במחסן אורקסטרה הוא הרכב של מוזיקה בלקנית עממית.תזמורת בת עשרה נגנים שמנגנים על כלי נשיפה, אקורדיון וכלי הקשה.  הרפרטואר של הלהקה מורכב מקטעים בלקניים עממיים לצד לחנים מקוריים, והכל מתובל בנגיעה האישית של חברי ההרכב. ההרכב נוסד בשנת 2005 במחסן בשכונת פלורנטין בת"א. חברי ההרכב הגיעו מקצוות שונים של החיים ומרקעים מוזיקליים שונים, בימים אלה מוציאה הלהקה דיסק ראשון. חדר ב UnReleased.co.il. מייספייס.

Jeff ben david, יונתן דויד אמן אינדי רוק מינמליסטי אינסטרומטלי. וזה הכל. חדר.

FUSE GROOVE הוא הרכב טראנס עלום, לפחות עד אחרי ההופעה. חדר, מייספייס.

UnReleased.co.il, יום חמישי ה-21.02, 22:30, תמונע,, שונצינו 8, תל אביב.

תגובות