מדריך

טפט מוסיקלי

ההרכב האלקטרוני המשובח טפט מגיעים להופעה בתמונע בערב האמונות הרב תחומי "ביט און" של הביטאון לסאונד, לוידיאו ולאמנות החדשה

תמונע, תל אביב., 25-02-2008 21:30
טפט מוסיקלי

הביטאון לסאונד, לוידיאו ולאמנות החדשה הוא אירוע אמנותי חודשי בהפקת תיאטרון תמונע המתמקד באמנות דיגיטאלית ובמדיה חדשה.הערב הראשון, "על גופתי החיה" יעסוק ב - 7 עדויות על מרכזיותו של הגוף בפולחנים חדשים-עתיקים. 

 טפט הם מהרכבי האלקטרוניקה המרתקים הפועלים כיום, ההרכב הוקם ב1997  ע"י בניה רכס ואביעד אלברט. רכס ואלברט הם יוצאי החזית האלקטרונית - פרויקט מוסיקלי של הרכבים משתנים שהסתיים במסיבה הידועה לשמצה על סיפון ה "סבבה". טפט פעלו במשך שנים בניסיונות של אימפרוביזציה אלקטרונית באופנים שונים, והוציאו ארבעה אלבומים מלאים בלייבל הירושלמי פאקט רקורדס ז"ל (ביניהם, הופעות במוזיאון הרצלייה ופסקול לסרט "הקבינט של ד"ר קליגרי"). אחרי שנים של שתיקה שב הצמד לעבוד יחד, ולאחרונה ניגן באירוע הפתיחה של פסטיבל "הפזורה" כחימום למופע של "מאוס און מארס". בפאזה הנוכחית "טפט"  מובילים את האימפרוביזציה החיה חזרה לחלל המועדונים עם סט של ברייק-קור-נויז-הופ.

יופיעו גם Marina pop - קברט וידאו- הקרנת וידאו על מסיכות מצויירות. "המפעילים" רפי בלבירסקי גיא הגלר חמושים במסיכות פנטומס עובדים בחשיכה גמורה (כמו בתיאטרון קאבוקי) ומתגלים אך ורק במהלך נגינה חיה. ברברה grind-doom-  מטחנת סאונד מטורפת. דויד אופ-תופיםדגימות. ראם ראובני- גיטרה בס. ויוצגו עבודות וידאו מאת: טלי קרן- "תחרות דגדוגים סינית"; עמית לוינגר- "לפנים"; ליאור ווטרמן- "סוצ'ידה"; רותי סלע- "מסע חיבוקים".

טפט בביטאון, יום שני ה-25.02, 21:30, תמונע, שונצינו 8, תל אביב.

תגובות