מדריך

סומו גרמני

Pacotek מביאים את מיטב הרזידנטים של הפנורמה בר בברלין לתל אביב. עם טמה סומו ו - Prosumer עם Murat Tepeli באלבום משותף. בליזרד

ליזארד, תל אביב., 22-02-2008 23:30
סומו גרמני

Prosumer (אכים ברנדדנבורג) החל את מסעו לעולם הטכנו כקונה נלהב בחנות התתקלטים הברלינאית Hard wax Branch המתחה בטכנו. עם הזמן עבר הקונה הנלהב על הצד השני של הדלפק ומשם לצד השני של העמדה. הבכורה של Prosumer העונה לשם המחייב Newborn יצאה בלייבל 240 Volt בשנת 2004 שנה מאוחר יותר יצאה אלבומו השני The craze בלייבל Playhouse. בין השאר שיתף פעולה עם Sebo K ועם Murat Tepeli שיגיע איתו לארץ. Murat - הוא שם עולה בסצנה הברלינאית שהוציא אי פי אחד בלייבל Playhouse והוא מנתח כירורגי במקצועו. השניים משיקים את אלבום הבכורה המשותף שלהם "SERENITY" שיוצא בלייבל המוערך "ostgut". בתור מאזין כמו גם בתור יוצר Prosumer מעריץ את הסאונד של ימיו הראשונים של הטכנו בדטרויט והוא מעיד על עצמו שהוא מנסה ליצור מוסיקה בעלת תוחלת חיים ולא כזאת שנותנת "Kick" ריגעי והוא מנסה להכניס את הנשמה שלו לתוך המיקצבים.  

האלבום, שעליו בעיקר תתבסס ההופעה, יצא רק לפני כמה שבועות וכבר הפך לדבר המדובר בקרב מוסיקאים וחובבי מוסיקה רבים. השם של האלבום 'שלווה'  תומך רבות במשמעות המילה.  הקול הנשי באלבום  עונה לשם אליף ביסר. ביסר מלווה את האלבום בשירה מלודית ומלטפת  וניחנת בקול מלא שמכניס Soul לתוף הטכנו הקר. השילוב בין שיקגו האוס בהפקת סאונד מדוייקת, רעננה ואנושית יחד עם ווקאלס של אליף ופרוזומר הופך את הטראקים לשירים מרקידים עם הרבה נשמה. את ההופעה יקדים סט של אנה, הרזידנטית של Pacotek. לאחריה יעלו שני הדוקטורים לניתוח מוח באמצעות מקצבים.

את ההופעה תסגור די ג'יי טמה סומו. הרזידנטית של ה"פנורמה בר". סומו התחילה לנגן בבר בשם 'דרמה' שהיה מקום חשוב בתרבות של חיי לילה בברלין. ב-1997  הפכה לרזידנט של הטרזור/גלובוס לפני שנסגר ב-2005 ושל 'קפה-מוסקאו'. מ-2001 היתה מנגנת באופן קבוע באירועי גייז ב'אוסט גוט' (המקום הקודם של הפנורמה). היום היא מנגת הואס וטכנו. בפנורמה בר (ברב המקרים) היא מנגנת בשעות הצהריים - שעות השיא של המועדון.

בחוץ: טמה סומו , בפנים: Prosumer+Murat

ברלין בירושלים. יום שישי ה-22.02, חצות,ליזארד, המסגר 1, תל אביב.        

תגובות

  • live

    prosumer, murat tepeli and elif זאת הולכת להיות הופעה אלקטרונית חיה עם זמרת , זמר ומלא ציוד אנולוגי הופעה מרשימה!! טמה סומו תעלה רק אחרי ההופעה

    info, 18-02-2008 21:41

  • האלבום החדש של השלושה

    יצא בינואר השנה בלייבל OSTGUT, שהוא אחד החביבים בשכונת הטכנו הגרמנית.

    tomerg, 18-02-2008 21:50