מדריך

לונדון סטאר

קרייג ריצ'רדס הרזידנט של מועדון פאבריק הלונדוני שנחשב הטוב בעולם מגיע לסט טכנו וטק-האוס. בברזילי

ברזילי, תל אביב., 22-02-2008 23:30
לונדון סטאר

את הקרון הבא ברכבת האווירית של הברזילי ממלא הבחור הכי חזק בסצנה הלונדונית. קרייג ריצ'רדס, האיש שמחזיק ברזידנסי של המועדון הטוב בעולם - הפאבריק לונדון.

הרבה לפני שהספיק לתפוס את המשבצת של האיש החזק בפאבריק ולהפוך לאחד האיקונים של מוסיקה אלקטרונית איכותית בלונדון סיים ריצארדס את לימודיו באחת ממוסדות האומנות הנחשבים בלונדון ועבד כמעצב של אבסולוט וודקה.ברקע הדברים עסק ריצארדס באיסוף מוסיקה אובססיבי ותקלוט ברחבי אנגליה.

במרוצת הזמן אחרי שהוא משאיר יותר ויותר לסתתות פעורות ורחבות ריקודים בוערות מפנים ריצארדס את הכישרון האמיתי שלו : לסובב תקליטים מהפנטים והיכולות לבנות מסע מוזיקלי בעזרת סטים ארוכים ועמוקים.בסוף שנת 97' מפגש רנדומאלי עם סאשה (Sasha) ולי בוריג הוליד את הרכב הטק האוס האגדי : "Tyrant ",שיתוף פעולה שהגדיר מחדש ומתח את הגבולות של מה שמוכר לנו כיום כטק-האוס. ההרכב הציג סאונד חדשני ומרענן שהוביל אותם לחרוש את הגלובוס בהופעות ולמתג אותם כסמלים של האלקטרוניקה הלונדונית המתקדמת.

מועדון הפאבריק שידוע כצייד כישרונות חד,לא התמהמה ונתן לריצארדס את הפלטפורמה הכי נחשקת בלונדון,תקלוט קבוע במועדון לצד הדי'גייז הכי חשובים על הגלובוס. עד מהרה הצדיק ריצארדס את הבחירה בו בעזרת סטים חדים שנבנים מנקודת מבט אומנותית ולא שגרתית.הסטים העמוקים של קרייג הצליחו לא פעם לגנוב את ההצגה לאומנים ענקים שניגנו אחריו ומיקמו אותו כאחד מאבני היסוד שהביאו את פאבריק למעצמה המוסיקלית שהוא משמש היום.

לקרייג היה גם את הכבוד לשחרר את הדיסק הראשון בסדרת הדיסקים של הפאבריק שהפכה עם הזמן לתעודת הכשר למוזיקה אלקטרונית איכותית ולקובעת טרנדים בינלאומית. קרייג שותף בין השאר לשיבוץ הלינאפיים במועדון שמבט חטוף עליהם מביא את הבליין הממוצע לשפיכה מוקדמת.גם הוא כמו שאר האומנים שנוחתים אצלנו בעמדה לאחרונה,מגיע בנקודת שיא בקרירה : חודש לפני שחירור דיסק אמן שלו שהופק יחד עם מפיק העל Howie B ,שהספיק כבר לעבוד עם אומנים בסדר גודל של : U2, Bjork   ו Massive Attack. ריצארדס מגיע לתל אביב בפעם השנייה,הפעם לאווירה האינטימית והאפלה של הברזילי, את מה שהאווירה הזאת מוציאה ממגה די'גייז בסדר גודל כזה אתם כבר למדתם להכיר. אפשר להתחיל להתכונן נפשית לסט טק-האוס וטכנו חד ומהפנט.

קרייג ריצ'רדס, יום שישי ה-22.02,

תגובות