מדריך

סבא, תרד מהגג

הלייבל היי פייבר בחגיגת היפ הופ בכפר סבא. לוקץ', פלד ואורטגה ו-Funk you בבארבי

בארבי, כפר סבא., 15-02-2008 22:00
סבא, תרד מהגג

 לוקץ' בקושי בן 22 וכבר שם ותיק בתעשיית ההיפ הופ המקומית. לוקץ' שהחל את דרכו בסצנת החישגוזים של הג'י ספוט כבר לפני שבע שנים הספיק להשתתף באלבום של ה-PR TROOPERS, לשתף פעולה עם סוליקו והדג נחש, להשתתף בתכנית במוזיקה 24 ולבקר היפ הופ ב-nRG/ בימים אלו סיים לוקץ לעבוד על אלבומו הראשון "לא דובים ולא יער". לוקץ ידוע בסגנון ראפ הומוריסטי ועוסק בעיקר בראפ פארודי מוקצן באופן מכוון שעוסק בעיקר בבלינג ובזונ***.

Funk you היא חטיבת קצב המורכבת  מתיכוניסטים כפר סבאים מקומיים אבל אל תיתנו לזה להטעות אתכם. FUNK YOU מראים המון פוטנציאל ועם חטיבת כלי נשיפה איכותית קלידים וTurntables היא הרבה יותר מ"להקה צעירה". בקיץ האחרון אחרי שינויי ההרכב והרבה חזרות התייצבה הלהקה והיא מציגה חזית מהוקצעת ומקפיצה שבטוח שעוד הרבה עכוזים רוטטים בעתידה.

לפני כשלוש שנים השיק הלייבל היי פייבר את האלבום הראשון שלו "מתוך הזוהמה". האלבום הפגישו 14 אמ.סיז מכל רחבי ישראל באולפנו של גד ברוך וכך נוצר ההרכב פי.אר טרופרז. פי.אר טרופרז הכיל את מי שנחשבו על ידי גד ברוך ודוויק בתור האמ.סיז הגדולים באמת של ישראל. בינהם היו גם פלד ואורטגה.  בין ההופעות שלהם בשנה האחרונה יצוין במיוחד מופע המחווה לשב"ק ס', אותו יזם אורטגה. בעקבות מופע המחווה הוזמן הצמד לפתוח את מופע האיחוד של שב"ק ס' ברעננה השנה.  הצמד הקליט בשנתיים האחרונות עם הגדולים ביותר. בין היתר, הדג נחש, סוליקו וחיים לרוז.. בעקבות העבודה עם הדג נחש הציע את עצמו יוסי פיין, הסנדק של ההיפ הופ הישראלי, בתור יועץ להפקה המוסיקלית של גד ברוך. השילוב בינם יצר את "ממשיכים לבעוט" אלבום הבכורה שלהם שהושק לפני כחודשיים. אפשר להקשיב למיי ספייס של פלד ואורטגה.

היפ הופ, יום שישי ה-15.2, 22:00, בארבי, יוחנן הסנדלר 8, כפר סבא.

תגובות