מדריך

ראש השבט

רובי אינסינה, Headman מגיע להקפיץ את כל השבט, בברזילי

ברזילי, תל אביב., 15-02-2008 23:30
ראש השבט

במהלך שבע השנים האחרונות רובי אינסינה- האדמן בשבילכם, הפך לאחד המפיקים המשפיעים ביותר של סצנת הדאנס והדיסקו החדשים. האדמן התבלט לראשונה ב-2002 כאשר עשה רימייק ל-Seelenluft והפך לאחד הרמיקסרים המבוקשים, בין האומנים להם עשה רמיקסים  אפשר למנות את Franz Ferdinand, Mylo, Scissor sisters, The Rapture, Röyksopp, Placebo  יחד עם רבים אחרים. 

האדמן ידוע כבעל אישיות בעלת פנים רבות שיצאה אל העולם בשני אלבומיו "it Rough" וב-"On" שיצאו תחת הלייבל Gomma Records בשנים 2002 ו-2006. הסינגל "It Rough" והרמיקס שלו ע"י Chicken Lips היו להיטיו הראשונים. "On" כבר מיקם אותו כאחד המפיקים הנחשבים בסצנה. לרובי אינסינה יש אלטר אגו נוסף שבו הוא צייר  בשם  Manhead ואת כל עבודת האומנות הנלוות לכל הפרוייקטים שלו הוא עצמו יוצר. אך כל זה לא הספיק לשוויצרי רב הכשרונות הזה וב- 2001 הוא הקים את הלייבל  Relish Recordings  בין האומנים שהחתים אפשר למצוא את Franz and Shape, David Gilmour Girls, Don Cash, Yuksek ו-Riot in Belgium.

חימום מעניין להאדמן ייתן אחד משלנו שעושה גלים אי שם מעבר לים- Ito (איתמר לוי) כוכב ישראלי עולה שמגיע לביקור מלונדון. איטו הוציא בתחילת 2007 את האי.פי Sudoku kid ביחד עם אופיר סטאר ז"ל, Sudoku kid היה מועמד מטעם Dj-Mag לטראק החודש וגרף את המקום השביעי במצעד הטרקים השנתי של  Mixmag.בימים אלו, איטו עסוק ביצירה והפקת רמיקסים ללייבלים כמו Freak'n'Chic, Leftroom ואפילו CR2.

את הערב יקנח אביחי פרטוק שמגיע ישירות מנתב"ג עם קייס דיסקים חדש וטרי.

האדמן, יום שישי ה-15.2, חצות ברזילי, הרכב 13, תל אביב.

תגובות