מדריך

צרפת. בציר 2008

הברזילי חוגג במסיבת טכנו פופ ענקית מפריז עם מסובב התקליטים הצרפתי DAS GLOW והשלישיה הסקסית "טרי פויזן"

ברזילי, תל אביב., 01-02-2008 23:30
צרפת. בציר 2008

  2007 מלאה אותנו בסאונד הצרפתי המחודש שהביאו איתם אומנים כמו Justice ולייבלים כמו Ed Bangers   ושות'.בימים אלו בפריז הולך וגדל לו לייבל נוסף בשם Institubes שאוגר לחיקו את מיטב האומנים עם הסאונד הצרפתי כמו Para One, David Rubato, Midnight Juggernats, Surkin  ו-Das Glow- שמגיע לארץ כשעומדת בפניו קריירה מבטיחה.

דאס גלו (Damien Granier) נולד במוסקבה ב-1982. מיד אחרי לידתו ננטש דמיאן על ידי הוריו, כומר מצא את התינוק הקטן בבית הקברות של הצארים וזוג צעיר (פקידים במשרד הפטנטים) אימץ אותו. בגיל 10 היה לשוליה לאחד התכשיטנים המכובדים במוסקבה. בבית המלאכה הנזירי בו עבד חל איסור לשמוע מוסיקה והוא חי תחת הסיסמא "רק התכשיט מתאים לנשמה של ג'נטלמן מלידה". באופן אירוני זה היה הרגע שהשפיע על המוסיקה של דאס גלו, דווקא ואולי בגלל הסיפור ההזוי הזה נולד אחד מיוצרי הניו רייב היותר מופרעים של התקופה האחרונה.

ב-1998 דמיאן יצא ל"גרנאד טור" של בירות התכשיטים של אירופה והשתקע בפריז. בנקודה זו של חייו הוא שנא מוסיקה, עם חריגה קטנה וקריטית - טכנו, לאחר מכן נכנע דמיאן למוסיקה האלקטרונית הצרפתית של Daft Punk, Mr. Oizo, Air, Motorbass, Etienne de Crecy ו-Cassius.

ב-2001 החל לתקלט ואחרי שהבין שכדי להצליח בתור דיג'יי הוא צריך להיות גם מפיק הוא מוציא את כל הכסף שסבתו חסכה עבורו יחד עם החסכונות שלו כדי להקים אולפן.במסיבה הראשונה של הלייבל Institubes "Alors les Filles" (מסיבות שמפוצצות מועדונים בפריז), דמיאן מגלה את המיקסים המיוחדים של Orgasmic הדיג'יי של  TTC ומבין שמצא את מקומו. וב-2006 הוא מוציא את  "Weiss Gas EP" סנונית ראשונה שמסמנת אומן אלקטרו מבטיח ושנכנסה לאוסף של Mix Mag לסיכום שנת 2007.

את דאס גלו יחממו D-nok (הידוע בכינויו ירון "סקסי בוי" דנוך) תקליטן הבית בסט משותף עם דיפ'ה, ושלישיית הבנות של טרי פויזן. הבנות שחזרו מסיבוב הופעות באירופה אחראיות גם על שיר הסיום של הטלנובלה "בובות" וייתנו הופעה סקסית על הבמה...

תמונה טרי פויזן: דינה לווי

צרפתיה, יום שישי ה-1.2, חצות, ברזילי, הרכב 13, תל אביב.

 

תגובות