מדריך

שעווה לאזניים

ליין הדראם'נ'בייס INFUSE מפציצים במסיבה ענקית עם ליימווקס ילד הפלא ההולנדי ועוד שלל אורחים, בזמיר

זמיר, תל אביב., 25-01-2008 23:30
שעווה לאזניים

אם תשאל את ליימווקס הוא לא יאמר לך שהוא ילד פלא. אבל הוא כן, למרות מה שהוא חושב. הוא האיינשטין הצעיר של חבורת ה-טק פריק'ס של דילן וטק איץ'. בגיל 19 המופלג הוא כבר מפיק טראקים עם התותחים הגדולים, ומפגיז משלו עם סאונדים קשוחים. ליימווקס הוא יליד 1988, וגדל עד גיל 11 במרחב הרוסי והאוקראיני על וודקה חרבות ובבושקות. לאחר מכן עבר לגן העדן המעושן שהוא הולנד. ליימווקס למד פסנתר קלאסי בילדותו, והתחיל את הצלילה שלו לתוך האפלוליות של הדראם אנ' בייס בעקבות האזנה לתכניות רדיו של ברייקביט ואמביינט. לא הרבה אחרי יום הולדתו ה-11 הוא קיבל במתנה ציוד ישן, התחיל לשחק עם הסאונדים וכתב מספר סימפוניות.

 זמן מה לאחר מכן עבר ממקלדת הרולנד המרוסקת שלו אל תוכנות כמו ריזון. מאותה שנה הוא החל במסע שכולו עבודה קשה, שאיפה והמון השראה! הצלילים של ליימווקס מזכירים חבלי ארץ מדע בדיוני אפלה כמו אצל טקניקל איטצ'. הוא מזכיר את הדרייב הפ'אנקי האפל של דילן, הוא בן כלאיים של סאונדים - וללא ספק אחד האמנים המבטיחים והמרגשים ביותר שפרצו מתוך אירופה השנה ובשנים הבאות!

כאמור ליימוואקס מנגן קשה ומהר ובמיוחד ולכן יש תגבור מיוחד:את הערב יפתחו סקראף ומיוט, אחריהם יעלה ליימוואקס. לאחר ליימוואקס יתפוס דניאל בלאקליסטד את מושכות העמדה עד לסט הסגירה של חבורת סאנסי סאונד. את הערב ילוו גוגה וסריוס על המיקרופון.על חלל הקומה השניה ישתלטו בייסק ופאס בסט שינוע מהאוס ואלקטרו אל ליקוויד פ'אנק ואל דאבוויז מה שמבטיח שכל חובבי הדראם אנ בייס יוכלו למצוא משהו שיתאים להם בערב הזה.

ליימווקס, יום שישי ה-25.1, חצות, זמיר, אלנבי 34, תל אביב

תגובות