מדריך

הילד שלך מלא אבק? נסי את:

DUSTY KID שמגיע מאיטליה לישראל לאירוע בברזילי

ברזילי, הרכב 13, תל אביב., 25-01-2008 23:30
הילד שלך מלא אבק? נסי את:

למסיבה הבאה מנחיתים ברזילי את ילד הפלא האיטלקי, Dusty Kid. אם השם מצלצל לכם מוכר זה בגלל שדיי קשה להתחמק מהבאזזז המטורף שאופף את הבחור הזה. באז וסאונד שגרם לריצ'י הוטין, כימקל בראדרס,סוון ואט, מגדה, דומיניק אולברג, ג'אסטיס ועוד עשרות ענקים להתאהב בו ולנגן חומרים שלו נונ סטופ . לא ברור אם זה האוכל האיטלקי, לימודי המוסיקה קלאסית או סתם גאונות שגרמה לפאולו אלברטו או בשמו המוכר יותר Dusty Kid למצוא את הנוסחה המנצחת ולשלב בין טקנו אקלקטי, ניו רייב, אסיד חצוף, אייטיז וטירוף כללי.

הטירוף הדליק נורות אדומות במפקדות של Boxer ו-B pitch ושאר לייבלים שמובלים את תעשיית הדאנס. הוא שיחרר את התקליט הראשון שלו כשהוא בן 19, בגיל שרובנו מגלים מה זה קלאבינג הנער האיטלקי כבר שיחרר קטעים בקצב, חלקם תחת שם במה נוסף "Duoteque ", תוך זמן קצר התעשייה סימנה אותו כמכונת ייצור של להיטים אקלקטיים בועטים והדסטי החל לטוס ברחבי העולם כשהוא מפרק רחבות ריקודים מבלי להשאיר שבויים. שנת 2007 הייתה שנת שיא בקריירה של דסאטי עם רלייסים כמו "The Cat","Luna" "Anatome" שהפכו למגה להיטים ומיקמו אותו כפרודוסור ורמיקסר המבוקש של שנת 2007.

דאסטי עוצר לתת מופע לייב בתל אביב כחלק ממסע הופעות דחוס וחוצה יבשות, ואם באומנים חמים עסקינן יפתח את המסיבה חיים Chaim, אחד משלנו שמטריף את סצנת הטכנו והטק האוס של אירופה עם סאונד טרי ובועט, שרק לאחרונה נחטף על ידי Control B pitch, הלייבל של אלן אליין שמהווה חממה לאומנים כמו :אפראט, מודסלקטור, פול קאלקברנר, בן קלוק ואחרים. את המסיבה יסגור אביחי פרטוק מליין ה PAG, אחד הדי'גייז היותר עסוקים ומעניינים בתל אביב.

תגובות

  • מסיבבבבבעעעעעעע.

    אוח איזה ביט מנוכר וטעים., 24-01-2008 05:08

  • זכיתי בכרטיס! כמה טוב כמה יופי, נקווה שלא יאכזב...

    Ori, 25-01-2008 04:17