מדריך

פיתקייה

הלייבל פיתקית במסיבת בית עם שלושה מאמני הלייבל

בית פיתקית, תל אביב, 12-01-2008 21:30
פיתקייה

ראשונים יעלו זק"א -  זק"א הוקמה ב-2004  על ידי אסף שריג (איפה הילד, ווקי טוקיז) וחברו לווקי טוקיז אריאל פלג. שריג שהחליט להתמקד בפרוייקטים אלטרנטיבים ואפילו הפיק את אלבומי הבכורה של אלג'יר ושל יובל גורביץ' מיקם את הלהקה בפאב גרביצקי בגבעת ברנר אותו הוא מנהל ואחר כך התחילה זק"א להופיע גם בתל אביב. בשנים 2005 ו 2006 הופיעו שירים של זק"א באוסף גרביצקי הראשון ובאוסף השני של פיתקית. אלבום הבכורה של זק"א יצא השנה Half of Best Hits 2 בלייבל פתקית.  המייספייס של זק"א 

שניים בליין אפ, מורה חיילת - מורה חיילת הוקמו על ידי דנה קסלר (לאס מישלס) ויוני כדן (Evil Speakers, ערופי שפתיים) לפני כשנה והוציאו עד כה רק שיר בודד בשם "כיור" באוסף פתקית השלישי וצפוי להוציא את אלבום הבכורה שלו בלייבל בעוד מספר חודשים. לאחרונה הצטרף להרכב אריאל קליינר (פרויקט הגומייה) אשר מופיע עם ההרכב באופן קבוע.

אחרון יעלה פג אדיר, הוא אוהד הוכנר. מי שהיה חבר בלהקת 2 states וכיום יוצר את המוזיקה שלו בבית, על מחשבו האישי. הוכנר הוציא עד היום אלבום אחד בלייבל פתקית ממנו אפשר להתרשם באתר הבית שלו ובדף ה-Myspace. אחרי ההופעות תהיה מסיבה חופשית.

פתקיץ בביץ, יום שבת, ה-12.1 21:30, בית פיתקית, פראמצויז 14, תל אביב.

תגובות