מדריך

קבלו פ(סא)רס לימולדת

הקומפורט 13 חוגג יום הולדת לבעל המועדון מיקו במסיבת טראנס ענקית עם אחד הדי ג'ייז הותיקים בעולם הפרוגרסיב DINO PARAS , הדי ג'יי הספרדי SHANTI ו BLISS המקומי

קומפורט 13, תל אביב., 11-01-2008 23:30
קבלו פ(סא)רס לימולדת

DJ DINO PSARAS החל את דרכו מאחורי הפטיפונים בלונדון של 1988 כשהוא בן 15 בלבד ומתקלט שילוב של דראם'נ'בייס עם טכנו גרמני. בשנות ה-90 המוקדמת פנה DINO לכיוון של הרדקור טכנו עוניגן עם די גי''ס דוגמת קרל קוקס וגרוב ריידר. ב - 92 הוזמן DINO לטור של פרימאל סקרימ (Screamadelica) יחד עם פול אוקנפלד. שנה מאוחר יותר גילה DINO את הטראנס הפסכאדלי כמו רבים אחרים בגואה. חוויה זו שינתה את הטעם המוזיקלי שלו וכשחזר ללונדון הוא היה הראשון לחתום בלייבל הטראנס "דראגונפליי" מ-94 ועד עכשיו הספיק DINO להופיע בכל פינה על הגלובוס וזו אינה הפעם הראשונה שלו בישראל. בנוסף הקים בלונדון את המועדון "ACID - A Concept In Dance" שהיה ככל הנראה ליין הטראנס הראשון בלונדון. DINO הקים גם לייבל העונה לאותו שם שהוציא בין השאר את האוסף A.C.I.D אחד מאלבומי הטראנס הנמכרים ביותר עד היום. DINO עומד גם בראש לייבל ATOMIC ומאחורי כמה התפתחויות בגואה טראנס של העשור האחרון. בשנה האחרונה הוציא DINO את אלבום הסולו הראשון שלו ‘Dino Psaras - Lick It'ומספר הפרוייקטים עליהם הוא עובד בו זמנית מגיע לעשרות ומסתכם כאן.

SHNTI הספרדי החל גם הוא את דרכו בגיל צעיר במיוחד עםתיקלוט ראשון בגיל 13 ופסטיבל ראשון בגיל 14. הטעם להפפקה התפתח אצלו מוקדם מאד גם וכזהוא בקושי מגרד את ה-20 הוא כבר הוזמן להפיק עם שועלין ותיקים דוגמת Dino Psaras, Man with no name, Deedrah ו Earthling. השנה התאחדו Shanti markin, Dino psaras ו frederic Holyszewsky תחת ההרכב Krome Angels שהוציא את אלבום הבכורה שלו השנה. בגזרה המקומית מייצג בכבוד DJ BLISS הוא יותנן מרקו, מרקו החל להפיק טראנס עוד בצעירותו יחד עם רועי אנג'ל (PINKILLER) אך רק ב-99 התחיל לעבוד לבד תחת השם BLISS ב- 2005 הוחתם על ידי הלייבל "Phantasm" והוציא את אלבום הבכורה שלו "The Rhythmus Gene". בשנתיים האחרונות הספיק BLISS ךהופיע ברחבי הארץ ואירופה ובמיוחד בספרד.

בחוץ: DINO PSARAS, בפנים: BLISS

פסיי טראנס, יום שישי ה-11.1, חצות, קומפורט 13, תל אביב.  

תגובות