מדריך

acoustic him

עומר הרשמן (ליידי מקבת', פאניק אנסמבל) משיק את אלבום הסולו הראשון שלו, הערב בלבונטין 7

לבונטין 7, תל אביב, 16-04-2008 22:30
acoustic him

עומר הרשמן, גיטריסט, זמר ויוצר, החל את פעילותו לפני כעשר שנים כאשר הקים את להקת "LADY MACBETH", שהוציאה שני אלבומים וסיכמה פעילות בקיץ האחרון, בסיבוב הופעות בן חודשיים בכל רחבי ארה"ב.בשנת 2004, במהלך שהותו בניו-יורק, הקים את להקת "JET SAM", בה כתב את כל החומרים ותפקד לראשונה כסולן מבצע וככותב טקסטים. לאחר כחצי שנה של הופעות בחו"ל, חזרה הלהקה ארצה והוציאה EP בלייבל EARSAY של האוזן השלישית. בקיץ של שנת 2006 יצאה הלהקה לסיבוב הופעות נוסף לאורך החוף המזרחי של ארה"ב.

 במקביל לפעילות והיצירה במסגרת הלהקות, החלו להצטבר "שירי מגירה" אישיים ואינטימיים יותר עד שלאחרונה החליט עומר לאסוף את כל אותם שירים וליצור מהם אלבום. את האלבום כולו הקליט בבית על מכשיר הקלטה 8 ערוצים, תוך שמירה על אותנטיות מקסימאלית ועל הראשוניות של השירים.

 האלבום כולל 12 קטעים, מתוכם 3 קטעים אינסטרומנטליים ו-9 שירים, בכולם מלווה את עצמו עומר בגיטרה אקוסטית ומדי פעם בכלים נוספים.את האלבום שיחרר באופן עצמאי בלייבל THOR שהוקם במיוחד לצורך הפרויקט ובו הוא עתיד להוציא בקרוב אלבומים נוספים של פרויקטים שלו. 

בימים אלו מנגן עומר כגיטריסט ב"פאניק אנסמבל", ועם מספר אמנים נוספים כגון נועה גולנסקי, ירונה כספי ועוד. במקביל, ממשיך לעבוד בקדחתנות על אלבום סולו שני, אלקטרוני ניסיוני וכן נמצא בעיצומה של הפקת הפרויקט "BUFFALO BOOTS" עם סיוון לשד ובעבודה על אלבום נוסף עם "JET SAM". 

עומר הרשמן, יום רביעי ה-16.4, 22:30, לבונטין 7, תל אביב

  

תגובות