מדריך

תת תרבות מאנגליה

המסיבה השנייה בליין "סאב-קאלצ'ר": Subcultre מארחים את Emalkay

לבונטין 7 תל-אביב, 11-01-2008 23:30
תת תרבות מאנגליה

חברי הליין Subculture לא נחים לרגע, ולאחר מסיבת פתיחה מוצלחת במיוחד בלבונטין 7, חוזרים בשנית, והפעם בשיתוף פעולה עם חברי סקילהטון, כשבאמתחתם ייבוא אישי מאנגליה העונה לשם Emalkay.

הבחירה ב- Emalkay, הלוא הוא מרטין לזלי נוולס, מייצגת את רצון המארגנים להביא אלינו סאונד שונה מממלכת הדאבסטפ. בניגוד לרוב המפיקים בז'אנר המגיעים מלונדון, מגיע Emalkay מבירמינגהם, צפונית לבירה, מאיזור הספוג בצלילי הגאראג' והגריים, שבולטים בהפקותיו המוקדמות תחת הלייבל Morphic Sounds.

במהלך ארבע השנים האחרונות, תוך כדי התפתחות הז'אנר, גיבש Emalkay את הטון הייחודי שלו: תערובת של סאונדים עם השפעה ניכרת של דראם אנד בייס וגאראג' אפל, מלווים במלודיות חולניות, בהפקה מהוקצעת.

לא במפתיע, רוב הפקותיו של Emalkay ראו אור בלייבל הלונדוני Boka Records, ששם לעצמו כמטרה להביא לעולם הדאבסטפ חדשנות וגיוון, וחתומים בו אמנים העומדים מאחורי האג'נדה הזו כגון: Distance, Sno, Mark 1 ומייסד הלייבל Professor J-S.

יוצרים כמו Emalkay נותנים תשובה מעניינת ואופטימית לשאלה: "מה עתידו של הז'אנר הצעיר?". ובשבילנו, זוהי הזדמנות להכיר את הצד המחוספס יותר של הדאבסטפ.   יפתחו: די.ג'יי ני (נדב נאמן) בהופעת בכורה, וקאלימיסט (מחלוצי מפיקי הדאבסטפ המקומיים) בסטים קצרים. לאחריהם יעלו סקילהטון, שימסרו את השרביט לאורח Emalkay. יסגור: די.ג'יי נאסטי האביט בצלילה עמוקה עד אור הבוקר.  

Subculture מארחים את Emalkay. יום שישי 11/01/08, 00:30, לבונטין 7 ת"א. כניסה: 40/50 ש"ח.

תגובות