מדריך

נפגשים באמצע

אלון ברגבאום במופע חדש עם שירים מקוריים ושירי משוררים, בדאבל פיצ'ר עם אלברט סופר שישיר משיריו ומשירי "אלגנט"

אוגנדה, ירושלים, 15-07-2008 21:00
נפגשים באמצע

אלון ברגבאום, יליד חיפה, נמצא בתודעה המוזיקלית מאז 2005 אז הוציא את האלבום הראשון "משחקי חברה" ומיד מיצב את עצמו כאחד הכותבים המוכשרים באינדי הישראלי. ה E.P שלו "באמצע" יצא בסוף 2006 זכה לביקורות אוהדות. זה כמה שנים שאלון מריץ את מופע היחיד לצד הופעות הלהקה. המופע מפתיע ומעניין בקשר שנוצר עם הקהל בעקבות האינטמיות הגדולה והוא זוכה לתשבוחות. במופע מבוצעים שירים משני האלבומים, שירי משוררים ושירים חדשים.

מלבד היותו אמן כותב ומבצע חומרים אישיים מופיע ברגבאום גם עם יעל לוי בהופעות עם חומרים שלה, כתב מוסיקה לסרטים וכן בעל תכנית שבועית ב106fm קול הקמפוס.

אלברט סופר נולד וגדל בבאר שבע ובסוף שנות השמונים היגר לתל אביב ושם יחד עם גיל סמטנה, אורן קפלן ואורן רביב ייסד את להקת "אלגנט" והיה הסולן שלה. "אלגנט", אחת מלהקות הרוק המעניינות והייחודיות של תחילת שנות התשעים הופיעה בעיקר במועדוני הרוק של התקופה, "רוקסן", "לוגוס" והקליטה אלבום בודד, שיצא והופץ על ידי נענע דיסק ועד היום זוכה להערכה רבה.

לאחר פירוק הלהקה המשיך אלברט סופר, להופיע ולהקליט סקיצות לשיריו יחד עם אלעד כהן בונן ("שלושים") כמתופף ועודד שכטר בבס (אהוד בנאי, ברי סחרוף, אביתר בנאי). במהלך השנים שיתף אלברט סופר פעולה כנגן, כותב, מלחין ומבצע עם איגי וקסמן ("אדום"), ישראל ברייט, ("אוצר סמוי"), דנה ברגר ונקמת הטרקטור (באופרת הרוק "סמרה" של המחזאי הלל מיטלפונקט).

אלברט סופר שב השנה אל הבמות, לאחר היעדרות ממושכת ממרכז העשייה המוסיקלית, במופע אקוסטי ואינטימי בשם "ימים של חול בעיר בדויה", בו הוא מגיש משיריו לצד שירי "אלגנט".

אלון ברגבאום ואלברט סופר בהופעה, יום שלישי ה-15.7, 21:00, אוגנדה, אריסטבולוס 4, ירושלים

תגובות