מדריך

Hey

אטליז משיקים קליפ אנימציה חדש ומושקע, בהופעה חגיגית עם שירים מאלבום הבכורה ומהאלבום השני הממשמש ובא

בארבי, תל אביב, 25-11-2008 22:00
Hey

אטליז משיקים קליפ אנימציה שני באורך מלא בהופעה חגיגית. את הקליפ ביים והפיק גיא בן שטרית, מנהיג להקת אטליז והכותב העיקרי, שהוא גם אחד מותיקי האנימטורים בתלת מימד בארץ. הפקת הקליפ לקחה שנתיים וכללה השתתפות כ- 15 אנשי מקצוע מתחום האנימציה. לכבוד הקליפ הוכן אתר מיוחד, הכולל לצפייה בטריילר לקליפ ומעברון שהוכן במיוחד עבור MTV וכן הורדה חופשית של השיר Hey.

הקליפ יוצא בתקופה רבת הישגים ללהקה, גם בחו"ל; אלבום הבכורה של אטליז זכה להפצה בגרמניה ואוסטריה, שם הוא זוכה לביקורות מצוינות. בנוסף, לאחרונה הופיעה הלהקה בכנס Popkomm (אחד מכנסי המוזיקה החשובים באירופה, שנערך כל שנה בברלין) בערב "שואוקייס" של להקות ישראליות (איתם הופיעו סאבו וקותי, וכמו כן עמית ארז - החבר בעצמו באטליז).

כניסת הקליפ הקודם של אטליז לרוטציה ב-MTV אירופה לוותה גם בהקלטה של ראיון Artist Spot לערוץ, שכבר משודר בימים אלו. זוהי הפעם הראשונה שהרכב ישראלי מקבל Artist Spot בערוץ. כמו כן, זכה הקליפ הקודם של אטליז במקום ראשון בקטיגורית קליפ ה"פופ" באתר הבינלאומי הפופולרי Ourstage.

אטליז נכנסה לסצנת האינדי המקומית בשנית 2001 ומאז הם מפיצים את הבשורה שלהם מפה לאוזן ובהופעות ברחבי תל אביב. גיא בן שטרית (אינפקציה) כותב לאטליז את רוב השירים וביחד עם עמית ארז (גיטרה), לי טריפון (שירה), אדם שפלן (בס), עמרי הנגבי (תופים) ואור בהיר כל אחד מחברי אטליז הוא גם אמן מוכר בפני עצמו. אטליז עושים את המוזיקה שלהם באנגלית ומשלבים לתוך הרוק שלהם הרבה מאד השפעות מגוונות. רוק קשוח עם תמרונים מזרחיים, בלדות לוחשות לצד שירים מורכבים, צרחות מול סלסולים, גותיקה אפלה ופופ מתוסבך, הכל באנגלית. זה מה שכלול בתפריט של אטליז.

לצפייה בקליפ.

 

אטליז בהופעה השקה לקליפ החדש HEY, יום שלישי ה-25.11, 22:00, בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב. 

תגובות