מדריך

PUNK'O'RAMA

ד"ר מרטניס מסודרים בשורה ארוכה בכניסה לתאטרון תמונע שמארח את מיטב הPאנק הישראלי בפסטיבל פאנק רוק. הספריי לשיער, עלינו.

תמונע, תל אביב., 04-12-2007 22:00
PUNK'O'RAMA

בליין אפ המפואר יעלו ויבואו - GOT NO SHAME הרכב הפאנק רוק שמורכב מחברי הפרברים רפיוג'יז גבי בן משה ומתן ארגז, ארגס חבר גם במידנייט פיקוקס, צרפו לכך את אלישע בנאי (הבן של יובל) את בן חרובי בן חרובי מלהקת ההארדקור    Pאנק This Means You ואסף דורי על התופים ותקבלו את אחד מהרכבי הפסיכו הפאנק החזקים במדינתנו הקטנה.      ל GNP אובססיה מסויימת לאיבר המין הגברי ולמדינה שעליו. אובססיה זו מקבלת משנה תוקף באי.פי הבכורה שהוציאו בתחילת בהפקה עצמית ב-2007, Hurry Up, I'm Loosing Wood. מצטרפים לחגיגה,

 TOGETHER , חברי הלהקה ניגנו בלהקות Pאנק שלח בני עשרה עד שמצאו אחד את השני יחד וכיום הם חתומים בלייבל Right Way records, E.P. הבכורה שלהם  Beneath The Underground, יצא בסוף 2006 וכלל שבעה שירים.

 KILL THE DRIVE החלה את דרכה בתיכון בחיפה, בגלגול ראשוני וכושל של הלהקה תחת השם Increase. לאחר שנה עזב הגיטריסט יובל סגל ואת מקומו תפס לביא יוספזון. אחרי תקופת מה נוספת, במהלכה עזב אייל ריינר וחזר יחד עם סגל, הגיעה החבורה למסקנה שזהו ההרכב האידיאלי, הפעם תחת המטריה של Kill The Drive.  ב-2005 ערכו את הופעת הבכורה שלהם במועדון הפטיפון. חודש אחרי כן חיממו את Yidcore ו-Useless ID בבארבי כפר-סבא. כשנראה שהעניינים מסתדרים, החליט שוב סגל לפרוש ו-KTD נותרו טריו. בפברואר 06' הוציאו את "Short Notice", דמו המכיל 7 שירים אותו ניתן להשיג בהופעות.

DPA או Dr. Pepper addicts הוקמה בשנת 1999 על ידי אריק מון שהיה באותה תקופה דואדי של USLESS ID וחברים. DPA הייתה מבוססת על השעמום של שנות ה-80 למרות שהיו אלה סוף שנות ה-90 אחרי הכל מה היה לעשות בשנות ה-80 חוץ מללבוש הרבה ורוד לשתות ד"ר פפר ולשמוע Pאנק? אחרי החזרה לארץ החלה הלהקה להופיע ברחבי הארץ ואספה קהל אוהד אבל השנתתים הסוערות היו יותתר מדי לחברי הלהקה וב -2001 הם התפזרו איש איש לדרכו. כעת הם מתאחדים לשלוש הופיות הלבד, אחת מהן במסגרת הפסטיבל.

יהיו גם בוא לבר בפאנק רוק סוטה וקיצוני ו TRADMARK הילדים החדשים בסמטה.

פסטיבל פאנק רוק, יום שלישי ה-4.12,  22:00, תיאטרון תמונע, שונצינו 8, תל אביב.

תגובות