מדריך

האם אתם במוזה?

פסטיבל במוזה השני משלב עולמות אמנות שונים בשלושה ימים של תאטרון, מחול, מוזיקה וקרקס

, 29-03-2007 21:00
האם אתם במוזה?

פסטיבל במוזה יתקיים השנה בפעם השנייה והוא משלב את עולמות המוזיקה, המחול, התיאטרון והקרקס. לצד מופעי במה, מופעי רחוב ומופעי מוזיקה יתקיימו מגוון סדנאות והפעלות של הקהל. הפסטיבל ייערך במשך שלושה ימים ויכלול לינה בשטח.

הפסטיבל יחולק למספר מתחמים, בבמה המרכזית יתקיימו הופעות מוזיקה מחול ותאטרון. בבמה האימפרוביזציה יתקיימו הפעלות שונות בהשתתפות הקהל. במתחמי הסדנאות תוכלו להתנסות בתאטרון פיזי, ריקוד, בוטו, קפוארה ועוד. כמו כן יוצגו במקום תאטרון רחוב ומיצגים שונים במשך כל ימי הפסטיבל ובמקום תוצג תערוכה של פיסול סביבתי.

בין המשתתפים בפסטיבל תוכלו למצוא את Tribal Dance עם אמיר יעקובי, הקרקס הנודדBetter Fly (שילוב של עוד ואוריינטלי עם ג'אז), איתן גינצבורג ואמיר וייס, ליאת שמאי, פאניק אנסמבל של רועי ירקוני, האחים רמירז, חבורת אטומיק, תיאטרון הרחוב "הצוללנים יוצאים", מיה דונסקי במופע בוטו, דוד אלפנדרי Jazz Train שיר cante ויעל דבך בלפמנקו ומחול מזרחי, אילנית תדמור, שחר דוד, אילייה דומנוב, עדי טמיר.

כמו כן השנה מתכבד תתקיים הופעה מיוחדת של הרכב הפולק האמריקאי Faun Fables, עליהם כתב רק לפני מספר ימים אסף בן קרת כאן באתר קול הקמפוס.

לתכנייה המלאה ופרטים מלאים לגבי הסדנאות וההופעות במקום, היכנסו לאתר הפסטיבל. פסטיבל במוזה, חמישי-שבת, ה-29.3-31.3, החווה האקולוגית, בינימינה.

צילום: מנדלה

תגובות