מדריך

עץ ועצה

פעם היו אומרים "לכל החיים", ביחס לרהיטים, למכשירים, ואפילו לסלי קניות. מי שמתגעגע לתחושת הצמצום שהן רמזו אליו, לאיכות של דברים שלא נועדו להתקלקל, מוזמן לסדרת אקו יוגה צעד שני: רב פעמיות.

, 20-10-2007 14:00
עץ ועצה

"עץ בעיר" באירוע הרב פעמיות הראשון. המשתתפים יחליפו בגדים שהיו איתם והגיע הזמן למסרם. בבזאר בגדים מפואר שיתרחש בסטודיו נעים לכבוד הסתיו, כולם יביאו את כל הבגדים שהקשר איתם נגמר, ויוזמנו לקחת כל מה שמתאים להם. מה שיישאר בסוף הבזאר ייתרם לארגונים נזקקים.

הבזאר יתרחש במקביל לתרגולי יוגה על הגג של סטודיו נעים החל מהשעה 16:00. במהלך האירוע יתקיימו שיחות על אקולוגיה עירונית בדגש על רב-פעמיות, והוא יסתיים בתצוגת אופנה מפוארת ממיטב הבגדים המשומשים שנמצא. כיבוד קל ומתחשב במחירים נוחים לאורחי הבזאר. עלות כניסה 10 שקלים, ולכל שיעור יוגה: 10 שקלים.

עוד בתכנית - שיחות על רב פעמיות. תמי צרי מעץ בעיר תשוחח על אקו-יוגה ורב פעמיות, מה כל כך רע בשקיות פלאסטיק מרשרשות וצבעוניות, ומה כל כך טוב בדברים שלא נזרקים לפח. בנוסף, דוכני מזון מתחשב ותוצרי סחר הוגן. אנחנו מדברים כאן על ריבה, גרנולה, דבש, טחינה ועוד מוצרי מזון מתחשבים, כלומר -  ביתיים, טבעוניים, אורגניים או שלושתם, כאלה שנמכרים ישירות ע"י היצרן הזעיר או בתיווך סחר הוגן או עץ-בעיר. בין היתר, תהיה גם בירה תל- אביבית..

 

טיפ חשוב - מי שיביא צנצנות נקיות מהבית יזכה להנחה על דברים שיימכרו באירוע ארוזים בצנצנות זכוכית.

באירוע עצמו התשלום יהיה על פי משאלת הלב של המשתתפים ובאמצעות "קן לקסם" - 10 שקלים זו רק המלצה. אם יש ביכולתכם לתרום יותר, אנא אל תתביישו. ההכנסות הן קודש לילדי פלורנטין, וגם לכיסוי הוצאות סדרת אקו-יוגה ואתר עץ-בעיר

 

אזהרה חמורה: לא יהיה בנמצא אף שריד וזכר לכלים חד פעמיים. נא להביא צלחת, כוס וכפית משלכם!

יום שבת 20.10.07 החל מ-14:00 ועד הלילה בסטודיו נעים ברחוב סלמה 46

http://www.citytree.net/

תגובות