מדריך

סוס טרויני

הלייבל Trojan שפעילותו הוקדשה להפצת הרגאיי בעולם, חוגג 40 שנה וחברי טבק, TASC ופורטל הרגאיי הישראלי חולקים כבוד במסיבה בשרון 12

השרון 12, 24-10-2007 22:00
סוס טרויני

Tel aviv soul club ,הליין טבק ואתר הרגאיי הישראלי חוגגים יום הולדת 40 לייבל Trojan Records במסיבה מיוחדת.  הלייבל הוקם בלונדון ב- 1967 והיה לאחד הכוחות המרכזיים בהכנסת המוזיקה הג'מאקיינית לאי הבריטי. הלייבל הוקם כפלטפורמה להפצת ההפקות של המפיק הג'מייקני ארתור "דיוק" ריד, אך לאחר שנה כבר הוציא תחת ידיו קטעים של שאר המפיקים הג'מייקנים, דוגמת לי פרי, קוקסון דוד, באני לי ועוד. מאז ועד היום Trojan הוא הלייבל המוביל בהוצאת המוסיקה הג'מייקנית של שנות ה-60. השנה מלאו 40 שנה ללייבל, אירור הנחגג במסיבות ברחבי העולם וכעת מגיע גם לתל אביב.

לשם האירוע חברו יחדיו מועדון הסול התל אביבי -  TASC, צוות טבק (צח "טרטל" בר ווולטר איינשטיין פרוג) ופורטל הרגאיי הישראלי יחד עם הלייבל עצמו, לארגון המסיבה בה יחולקו גם דיסקים של הלייבל למאה הבאים הראשונים. על העמדה יעלו בזה אחר זה רשימה של די.ג'יים הכוללת את גיל ראסטה, הצמד מיילורד סאונד (106fm), יגאל בובטה (Ganjah Vibes, חוד המחט), מיסטר לואיס, אפיקומן וגם נציגי מועדון הסול התל אביבי: הפיית'פול בראדרז, דנה קסלר וישיבוס.

מסיבת 40 שנה ל-Trojan, רביעי ה-24.10, 22:00, השרון 12, תל אביב.

תגובות