מדריך

פיקסיז בישראל

הופעה שנייה לפיקסיז, אחד מהרכבי הרוק האלטרנטיבי המשפיעים בעולם

אמפיתיאטרון קיסריה, תל אביב, 26-07-2017 21:00

תגיות: פיקסיז, Pixies, קיסריה

THE PIXIES::

סיפור האהבה של הפיקסיז עם ישראל ארוך ומורכב, אבל מי שזכה לראות אותם על הבמה בבלומפילד ב- 2014 לא ישכח את הניצוצות שעפו שם. אחרי 30 שנה הם נשמעים טוב מאי פעם, מדויקים כמו חץ בלב. הפיקסיז, נחשבת לאחת הלהקות המשפיעות ביותר בעולם בז'אנר הרוק האלטרנטיבי האמריקאי, ודור שלם של אמנים גדל עליה גם כאן. אלבומיהם "דוליטל" ו"סרפר רוזה" זכו למעמד קאלט והכו גלים שנים ארוכות אחרי יציאתם והפיקסיז הפכו לתת- ז'אנר של עצמם, עם סאונד ייחודי שגרם לטובי האמנים לנסות ולשחזר וללמוד ולסמפל, אבל אין שווה לו.

 

תהילתה של הלהקה רק גדלה לאחר שהתפרקה ב- 93 וסיבוב הופעות האיחוד שלהם מוכיח את זה במכירת כרטיסים חסרת תקדים ברחבי העולם שהכריזו על איחוד ב2004 והתקבלו בחיבוק עז מהקהל שרק חיכה לשיר בקול אחד את הלהיטים הגדולים שלהם  Where Is My Mind , Hey  ,Monkey Gone To Heaven Here Comes Your Man. עם צאת אלבומםIndie Cindy  ב2014 אחרי שני עשורים של שתיקה מאז האלבום הקודם, הגיעה הלהקה לישראל להופעה בלתי נשכחת שכבשה את הקהל במסגרת פסטיבל רוקנרולר .

 

הפעם אנחנו עולים שלב במערכת היחסים ההדוקה איתם ומביאים את הפיקסיז לאולם הכי אותנטי ומחבק לחוויה חד פעמית של מפגש קרוב בין הקהל הישראלי החם והלהקה שחוזרת להחזיר אהבה. לשמחת המעריצים ואלו שהפסידו את ההופעה ובועטים בעצמם עד היום, הפיקסיז יוצאים לסיבוב הופעות נוסף בעקבות אלבומם האחרון וגדוש השבחים Head Carrier ולא מוותרים על הקהל הישראלי בערב שיעביר צמרמורות של עונג והתרגשות עם כל השירים האהובים של הלהקה.

הכנסו לאווירה:

תגובות