מדריך

The 6Toe Band

להקת המחוה לרודריגז The 6Toe Band בהופעה שכולה פרשנות ליצירותיו של המשורר האמריקאי. די ג'יי אפי ברקוביץ' יתקלט לפני ואחרי

פולי, רוטשילד 60, תל אביב, 16-08-2017 22:00

תגיות: רודריגז, Sixto Rodriguez, סיקסטו רודריגז, COMING FROM REALITY, The 6Toe Band, Rodriguez, פולי


להקת המחווה לסיקסטו רודריגז האגדי THE6TOE BAND, במופע חגיגי המציין 45 שנים ליציאת אלבומו השני של רודריגז "COMING FROM REALITY" שיצא בנובמבר 1971. המופע יכלול את שלל שיריו של יוצר הפולק האמריקאי, בעיבודים חדשים לשירים הקלאסיים.


סיקסטו רודריגז יצר בתחילת שנות ה-70 שני אלבומים: " (1970)"COLD FACT" ו-"COMING FROM REALITY" שיצא שנה אחר כך, שניהם נכשלו מסחרית בארה"ב, ובעקבות כך עבר רודריגז לעבוד כפועל בניין וזנח את הקריירה המוזיקלית. באופן מסתורי התגלגלו אלבומיו של רודריגז לדרום אפריקה, ללא ידיעתו. שם הפך עם השנים לנכס תרבות של ממש, כשאלבומיו מצויים בכל בית, בעיקר בשל היותו כותב אנטי ממסדי, למול האפרטהייד ששרר במדינה.


בשנת 1998 נמצא רודריגז בעיר דטרויט, כשהוא כלל אינו מודע להצלחתו האדירה בדרום אפריקה. 
חושפיו של רודריגז, הטיסו אותו לדרום אפריקה, שם חיכו לו עשרות אלפי מעריציו.
עם יציאת הסרט זוכה האוסקר "SEARCHING FOR SUGARMAN" בשנת 2012, הרקיעה מחדש הקריירה המוזיקלית של רודריגז, בן ה-74.


להקת THE6TOE, נוסדה מתוך אהבה גדולה ליצירתו של רודריגז, דרך הטקסטים, הלחנים והמסרים, ותוך כוונה לחשוף את הקהל הישראלי ליצירתו האלמותית של רודריגז. 


חברי הלהקה: ☆ אשר קדוש (שירה, גיטרה) ☆ עטר ברוש (תופים) ☆ נאוול אמברש (בס, שירות)☆ דויד וייסבורד (גיטרה מובילה) ☆ עינב דרומר (חצוצרה, שירות)

תגובות