מדריך

WELCOME TO FKJ

מופע הלייב אקט המושקע של אמן האלקטרוניקה הצרפתי French Kiwi Juice, לראשונה בישראל. יחמם: DORJ. יקררו: RICO LOOP

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 07-12-2016 20:30

תגיות: בארבי, DORJ, FKJ, RICO LOOP

וינסנט פנטון הוא FKJ - French Kiwi Juice, מוזיקאי צרפתי פורץ, שכבר ביסס את מעמדו בסצינת המוזיקה האלקטרונית בעולם והפך להיות בין נושאי הדגל של יצירה אלקטרונית אינטואטיבית המשלבת אילתורים על כלים אנלוגיים שונים והפקת סאונד מוקפדת.

FKJ הוא אוטודידקט מוזיקלי ומולטי אינסטרומנטליסט, שלא מפסיק לחקור את גבולות המוזיקה, על ידי יצירה של קטעים מורכבים בזמן אמת. חמוש ביכולת אלתור יוצאת דופן ויצירתיות טהורה, FKJ מנגן על כמעט כל כלי אפשרי, מסמפל, מערבל ומרכיב בעצמו תזמורת בלתי אפשרית של איש אחד לתוך יצירת מופת מהפנטת ומקפיצה.

הגישה המוזיקלית שלו אקלקטית ומתבטאת בסאונד גרובי וג'אזי, מקצבים קלאסיים של היפ-הופ, בסים מרהיבים ופ'אנקים במיוחד, וסינתים צבעוניים ועשירים. גישה זו בולטת גם באי.פי האחרון שיצא ב2014 - Take Of, שביסס את מעמדו של FKJ גם מחוץ לגבולות צרפת, אחרי שהופיע עבור לייבלים ומגזינים יוקרתיים כגון: Red Bull Music Academy, The Sound You Need, Eton Messy ויצא לסיבוב הופעות עולמי, שמיצב אותו כמוזיקאי מוביל בסצינת האלקטרוניקה העולמית.

שנת 2012 FKJ הצטרף לאחת מחברות התקליטים המצליחות ביותר בצרפת - Roche Musique וכיום מהווה את הכישרון המוביל בלייבל. בסוף אותה ישנה יצא האי.פי הראשון שלו - The Twins, ושנה לאחר מכן יצא אי.פי נוסף - Time For A Change, שעשה רעש בבלוגוספירה והאי.פי עצמו זכה לשבחים וביקורות מהללות, שסימנו את FKJ כהבטחה עולמית.

על החימום: האלקטרונאי DORJ על הסגירה: RICO LOOP

הנה טעימה מ FKJ:

תגובות