מדריך

תל אביב פינת ברזיל

מיניפסט ברזילאי עם המכשף הטרופי Abrão ושלל הועות ותקלוטים

אברהם הוסטל, לבונטין 21, תל אביב, 03-06-2017 16:00

תגיות: Abrão, Abrao, ברזיל, אברהם הוסטל

אבראו (בפורטוגזית, במקור- אברהם),נולד בשנת 1963 בסאו פאולו, ברזיל, למשפחה יהודית רגילה ונורמטיבית. הקהילה הכתיבה לו חוקים רבים, אך אבראו מעולם לא ציית להם ותמיד בער בו הדחף למתוח את הגבולות. 

אבראו היה הסולן של להקת הפוסט פאנק הברזילאית "קפקא" אשר פעלה בסוף שנות ה-80. לאחר מספר שנים עזב את הלהקה לטיול ארוך בהודו בו מצא ואיבד עצמו כמה פעמים, ולבסוף החליט להגיע לישראל ולהתחיל את חייו מחדש. 

בהמשך, פגש בשני מוזיקאים צעירים - דורי סדובניק וניב ארזי- חברי הלהקה "רד קוטון". לימים הפכה להקה הזו להרכב הבינלאומי, "רד אקסס". 

שיתוף הפעולה הראשון של אבראו והגרזנים היה ״קאמינו דה דרייפוס״, משם כבר הכל היסטוריה, ואבראו הפך להיות הזמר הקבוע של ההרכב. והשתתף בשירים רבים : Papa Sooma, Caminho de Dreyfus, Waiting for a surprise, Sabor ועוד.

לאחר שנים של הקלטות וסיבובי הופעות בפסטיבלים הנחשבים ביותר בעולם כגון סונאר, פרימוורה, ADE, ורליסים בכמה מהלייבלים החשובים ביותר כגון:Correspondant, Crosstown Rebels, Multi Culti,
הגיע הזמן להציג לעולם את הפלא, המכשף הטרופי - אבראו.

את אי פי הסולו הראשון שלו יוציא אבראו בלייבל של רד אקסס ״גרזן רקורדס״,והוא יכלול 4 שירים, כל שיר שונה מהשני, אי-פי בספקטרום רחב, וורסטילי.

השירים של אבראו מדברים על חייו, מהיותו ילד ועד בגרותו, וההווה הספק בורגני שלו. עבר ועתיד, אהבה ושנאה, נקי ומלוכלך, לפעמים שמח ולפעמים עצוב, אבל תמיד שונה.

 

תגובות