מדריך

ערב סולו

ערב התרמה מיוחד עם שלל הופעות ושיתופי פעולה מיוחדים, שכל הכנסותיו לסולו יורמן, המפיק המיתולוגי. מנחה: יואב קוטנר

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 27-09-2016 21:30

תגיות: בארבי, מופע התרמה, סולו יורמן

בימים אלה, בהם אנו עדים לסיפורים הממחישים את מצבם העגום של כמה מהאנשים הבולטים בתרבות הישראלית ולקושי של אנשים אלה בשלהי הקריירות שלהם, מתגייסים אמני ישראל למען המפיק והמנהל האישי המיתולוגי סולו יורמן, במופע התרמה שיכלול שיתופי פעולה על הבמה וביצועים מיוחדים.

יופיעו במהלך הערב:  אור כשדים, אושיק לוי, אסף אמדורסקי, אריק סיני, גלי עטרי, דודי לוי, דנה ברגר, ורד קלפטר, טל גורדון, יצחק קלפטר, ישראל גוריון, מיקי גבריאלוב, נקמת הטרקטור, קובי אושרת, קורין אלאל, רונה קינן ורותי נבון. את הערב ינחה יואב קוטנר.

יורמן ניהל את הקריירות של כמה מהאמנים הגדולים בארץ והפיק אלבומים ומופעים בולטים. בין האמנים איתם עבד (ואת חלקם גילה והכיר לראשונה לקהל הרחב) ניתן למנות את גידי גוב, מיקי גבריאלוב, מאיר בנאי, יעל לוי, החברים של נטאשה, אריק סיני, גלי עטרי, חוה אלברשטיין, יצחק קלפטר, טל גורדון, דני רובס ועוד רבים. כמנהל מועדון "המערה הקטנה" ביפו חשף יורמן לראשונה אמנים כמו מאיר אריאל, ודיויד ברוזה, וכמפיק פרסומות עבד עם קובי אשרת יוריק בן דוד, אריק איינשטיין ואורי זהר וביחד יצרו כמה מהפרסומות המוכרות והאהובות של שנות ה-80.

אף שמעולם לא חדל לעבוד, להפיק אירועים ולייעץ למועדונים, נקלע יורמן בשנים האחרונות לקשיים כלכליים. כעת התגייסו כמה מחבריו הטובים איתם עבד לאורך עשרות השנים האחרונות, למופע התרמה מיוחד בתקווה לסייע לו לצאת מהמצב בו הוא נמצא. כל האמנים וצוות ההפקה בניהולו האמנותי של דודי לוי יופיעו בהתנדבות וההכנסות כולן יוקדשו לסולו.

ניהול אמנותי: דודי לוי

 

תגובות