מדריך

Selectors S02 E02 - Music From Memory

ערב שנילהעונה השנייה של סדרת הסלקטורז עם אנשי הלייבל MFM Crew מאמסטרדם שעוסקים בהוצאה מחודשת של מוזיקה אלקטרונית נשכחת

בית רומנו, דרך יפו 9, תל אביב, 11-08-2017 22:30

תגיות: Selectors, בית רומנו, MFM Crew

 הלייבל האמסטרדמי הלוהט MFM Crew מקדיש את עיקר פועלו לאיסוף והוצאה מחודשת של מוזיקה אלקטרונית נשכחת, שלא זכתה להכרה מספקת בזמן אמת, לצד שחרור יצירות חדשות בשיתוף מפיקים עכשוויים. שלושת חברי הלייבל ינחתו לראשונה בישראל ויגיעו לעמדה של הרומנו, מצויידים בתקליטים שסביר להניח הופיעו בחלומות הלילה שלנו, ויחלקו איתנו פיסה קטנה מכל הטוב הזה.

ג'יימי טילר Jamie Tiller

מראשי Music From Memory, שמנהל את לייבל הבת המוקדש למוזיקת דאנס עכשווית - Second Sircle, ובנוסף, ממקימי חנות התקליטים באמסטרדם - רד לייט רקורדס. ג'יימי מקדיש את חייו להוצאה מחודשת של מוזיקה נשכחת, והוא בעל כשרון ללא תחרות בלמצוא את הפנינים הללו.
ג'ון גומז John Gomez 
אחד הקולות העולים והמסקרנים ביותר בסצנה המקומית של לונדון. מקבוצת Music From Memory ו Key Amsterdam. היכולות המצויינות שלו כסלקטור, זיכו אותו בכסא לוהט בתכנית "Rush Hour" ברדיו NTS.
ג'ון הוא אספן כפייתי, שעומל על חקר מעמיק ואיסוף אובססיבי בתחומי הדיסקו, בוגי, סול והאוס. הסלקשיין המרשים שלו בשילוב עם כישרון ואוזן חדה מיקמו אותו כאחד הדיג'יים המבטיחים של לונדון, והוא מוזמן על דרך קבע לנגן במסיבות הגדולות בעיר.

טאקו - Tako 
הסלקשיין המפואר של טאקו הפך אותו לאחד מהאספנים המוכרים ביותר ביבשת אירופה כולה. הוא הבעלים של חנות התקליטים הכי מדוברת באמסטרדם - רד לייט רקורדס, ובאופן כללי - איש עסוק למדי. הטעם המוזיקלי הנדיר, והידע העצום שלו, הם אלו שהופכים את התקלוטים שלו למסקרנים, ומרחיבי דעת. 

ליין הסלקטורז:

בכל פרק בסדרה מתארח חבר מהעולם, אספן כפייתי או אחד עם אוזן משובחת שבעזרתה הוא בוחר את המוזיקה היפה והמוזרה ביותר שהוא מצא בשיטוטיו בעולם - ללא גבולות פיזיים או ז׳אנריים.
אחרי שנה שלמה שבה כל חודש הגיע סלקטור אחר, בעונה השנייה של הסלקטורז ממשיכים להגיע השמות הכי מסקרנים\ הפריקים הכי הדוקים אשר יגיעו לסשן אינטימי על העמדה ביחד עם סלקטור מקומי שיארח את הטאלנט וינגן לפניו ואחריו, ובין לבין יקשקשו על התקליטים.

תגובות