מדריך

Selectors: Day​&Night​ / Spiritczualic

מהדורה מיוחדת של סלקטורז - עם הקולקטיב הגרמני ספיריטואליק, בשלל תקלוטים ולייב אקטים החל מהאחה"צ

רומנו, דרך יפו 9, תל אביב, 07-01-2017 16:00

תגיות: רומנו, Selectors, Day​&Night​ / Spiritczualic


קצת על החבר'ה - קולקטיב ספיריטואליק טוענים שהם באים לקחת אותנו למסע רוחני, ואנחנו מאמינים להם. בשם מניפסט חסר פשרות שמדבר על חיבור הנפש לגוף ולמרחב, הם מביאים מוזיקה להתעלות קבוצתית, עם מקצבים מתוחכמים שנעים בין הג׳ונגל למזרח גרמניה.

● Wolf Müller & Niklas Wandt - LIVE
הלייב של היוצר האלקטרוני מדיסלדורף וולף מולר אקא יאן שולטה, הספיק לעשות סיבוב רחב מאוד באירופה לפני שהוא נוחת אצלנו. צפצופים, הבהובים, מקצבים שבורים וטכנו מעגלי וטקסי במיוחד, ביחד עם ניקלס וונדט המלהטט על סט תופים וכלי הקשה באופנים
הזויים בלבד.

● Jan Schulte (aka Bufiman/Wolf Müller) - DJ Set
יאן ימשיך לתוך דיג'יי סט, עם קטעים מקוריים, שיתופי פעולה עם יאנג מרקו, רמיקסים לאפריקיין 808 ואינספור ריליסים ששחרר בשנים האחרונות תחת השמות וולף מולר ובופיימן. אחרי שהפך אותנו בביקורו הקודם ברומנו אנחנו מצפים לתיקיית תקליטים כבדה והשראתית במיוחד.

● Esclé - DJ Set
בן העיר ליפציג ואוצר מוזיקלי מחוכם, שמנהל מסע אינסופי לגילוי עצמי בקרב ספריות תקליטים, אסקלה מגיע עם רפרטואר עמוק של מוזיקה אנלוגית עם דגש על מוזיקה חיה - רוק פסיכדלי, פ'אנק וקראוט גרמני, דיסקו שבטי, הזיות מרחבי העולם ואלקטרוניקה למבינים בלבד. בא לתת סלקשן מקיף ביציאות גרמניות נשכחות משני עברי החומה.

● Çaykh / Seltene Erden - DJ Set
הדיג'יי מהמבורג / ברלין, חצי מהצמד סירקט דיאגרם, הוגה ה״ספיריטואליק״ והבוס של לייבל קסטות תחת שם הבמה שלו, בו שחרר את מחקרו המעמיק במוסיקה סומלית ממיסת-מוחות. השייח׳ השובב מנגן קטעי מנטרה רפטטיביים ורוחניים לצד יציאות גרוביות מעלות חיוך, ליצירת מסעות בלתי נשכחים למימדים הרחוקים שבתוכנו.

● Niklas Wandt / FrancoDJ - DJ Set
המתופף והתקליטן מברלין, שחוץ מלנגן עם וולף מולר הינו גם חבר הרכב הפופ-הפסיכדלי Oracles ולהקת הקראוט המאולתר Transport, הגיע לארץ עם Stabil Elite בעת ביקורם ב2013. בעל חיבה עזה למוסיקת ריקודים נוגדת ז׳אנר, ספירצ'ואל ג'אז ופופ-לא-פופולרי. 

● Shmulewitz -
יארח את החבר׳ה חברנו הותיק עמרי שמולביץ, חבר בלהקת העבר קומפיוטר קאמפ, מוסיקאי וספיריטואליסט בחסד, אשר יצא לטיול ביערות גרמניה, ושב בכדי להביא עימו חברים חדשים - לצד ההבטחה לייבא טעימה מן החוויה. יש גם שמועה שהוא ואחד החברים מכינים לייב אקספרמנטלי במיוחד לארוע..

תגובות