מדריך

Apollonia

חברי ההרכב הצרפתי אופולנויה באים ללייב אקט להראות לנו שהגרוב האלקטרוני עדיין לא מת

הבלוק, סלמה 157, תל אביב, 11-08-2016 23:30

תגיות: הבלוק, Apollonia

אם חשבתם שהמושג גרוב הולך ונעלם מהמוזיקה האלקטרונית של ימינו, חברי הרכב העל הצרפתי אפולוניה יוכיחו לכם אחרת. גרוב אולד סקולי, שחור, מחוספס, פאנקי ומלא בקלאס, שנשמע פרש ונכון לחלוטין להרגע, תודות לגישה סופר מודרנית ומודעת לעצמה (תוצאה טבעית של יומן מלא בגיגים בדי.סי.10 איביזה, פנורמה בר, פבריק, פסטיבל בי.פי.אם וכו'), קיק יציב ותפיסה אסתטית מינימליסטית וחזרתית, או כמו שאנחנו אוהבים לקרוא לה: "רכבות". הצרפתים יודעים.

הם הכירו בסצינת האפטר פארטיז של פאריז בסוף שנות ה-90, כשדן גנסיה ניגן כרזידנט במועדון המיתולוגי באטופר, הממוקם על ספינה בנהר הסיין, ודיאד ושונקי הגיעו למסיבות כבליינים. במהלך השנים הפכה החברות האמיצה בין השלושה לעבודה וחזון מוזיקלי משותפים, עד שב-2012 החליטו למסד את הקשר עם הקמת הרכב העל והלייבל אפולוניה, ויציאה לסיבוב הופעות בינלאומי שעבר בכל הספוטים הנכונים. ארבע שנים מאוחר יותר, מאחורי הלייבל יש כבר שרשרת של ריליסים מבעירי רחבות מאת אמנים סופר איכותיים כמו קרי צ'נלדר, ג'ובון, פוינט ג'י, יקירנו פרמייסקו הרומנים, ואפולוניה עצמם כמובן, שהפכו לאחת מהתופעות המדוברות ביותר בסצינה ונחשבים בצדק לממשיכי הדרך של מסורת מוזיקלית צרפתית עשירה הפועלת על קו התפר בין האסטתיקה האמריקאית והאירופאית. דן גנסיה, דיאד סאונדורום ושונקי א.ק.א אפולוניה, לוקחים את המסורת הזו באופן טבעי ואורגני אל העתיד.

בחמישי הקרוב, יומיים לפני שישתלטו שוב על חדר 1 של פבריק לונדון, הם ינגנו סט ארוך, פאנקי ורכבתי לרחבה הראשית של הבלוק, בהופעת הבכורה שלהם בדרום הפרוע. הכינו את נעלי הריקוד שלכם.

הנה טעימה:

תגובות