מדריך

Teder Olympics

האולימפיאדה האלטרנטיבית עם פסי קול מיוחדים של חברות להקת ריו, די ג׳יי מש, אור הקטן, די ג׳יי פייפ ורועי ירום, מארקי פאנק ונעה ארגוב

תדר, בית רומנו, דרך יפו 9, תל אביב, 05-08-2016 21:00

תגיות: תדר, בית רומנו, Teder Olympics

בזמן שבריו די ז׳נרו יחגגו את פתיחת משחקי האולימפיאדה ה-XXXI בתדר מכינים לכם סוג של אולימפיאדה קטנה אלטרנטיבית ובעיקר מוזיקלית, בלי תחרויות אבל עם הרבה ספורטיביות.

הנה חוח השידורים המיוחד:

21:00 -חברות להקת ריו בפסקול חי לשחייה צורנית. זואי פולנסקי ואור אדרי יחברו את הצלילים הנעימים שלהן עם ויז׳ואלז של אחת התחרויות האהובות עלינו באולימפיאדה.

22:00 - Scratch Olympics - אם יש תת-ז׳אנר מוזיקלי שאפשר לקרוא לו גם ענף ספורט זה ללא ספק טרנטייבליזם, שילוב אנרגטי בין אמנות ומיומנות, טכניקה והשראה. ארבעת גיבורי הפטיפוניזם המקומיים - די ג׳יי מש, אור הקטן, די ג׳יי פייפ ורועי ירום - יתנו תצוגת תכלית של הסגנון ויקחו את זה גם לשלב הבא עם שלל קונטרולרים, מכונות וביטים חיים. ממליצים לכם לראות את הדוקומנטרי הקצר והדי קורע של מאחורי הקלעים של אליפות העולם בסקראצ׳ים, ה-DMC ב???, כפי שנחוותה על ידי פייפ ומש שהיו הנציגים הישראליים באותה שנה. 

23:00 - לייב מרומנו - מסע לברזיל נעה ארגוב ומארקי פ׳אנק, שני חפרני ברזיל אמיתיים, יתקלטו מחווה למוזיקה ברזילאית מעולה: בוסה נובה, פסיכדליה, פ׳אנק, טרופיקליה והרבה דקלים ושמש. והנה מיקס קטן של מארקי בשביל להיכנס לאווירה.

תגובות