מדריך

משנים תודעה

התדר יהפוך הערב לחזית האמנותית והמוזיקלית של כנס הפסיכדליה הישראלי "משנים תודעה", עם תערוכות ושלל תקלוטים

תדר, דרך יפו 9, תל אביב, 08-06-2017 20:00

תגיות: פסיכדליה, יונדר, Yonder, ירדן אלבוחר, משנים תודעה

אחד האפקטים הנוכחים ביותר של החוויה הפסיכדלית הוא ההעצמה של התפיסה האסתטית, העצמת הצבעוניות, תפיסת הדפוסים והפרטים. אחת ההשפעות המובהקות ביותר של התנועה הפסיכדלית הייתה סגנון אמנותי ועיצובי חדש שזכה לשם אמנות פסיכדלית ושהייתה לו השפעה עמוקה על העיצוב, הארכיטקטורה והאופנה מאז שנות השישים. למרות שהאמנות הפסיכדלית התקיימה בדרך כלל מחוץ לשדה המרכזי של עולם האמנות, בתחום שנקרא לעיתים אאוטסיידר ארט, בשנים האחרונות השדה של אמנות פסיכדלית וחזיונית (Visionary Art) זוכה לפופולריות, הכרה ותשומת לב גוברות

התערוכה הנוכחית, עמוסת הפרטים, נוטפת הצבעוניות והטירוף הזמני, כוללת בחובה יצירות במגוון טכניקות של ציור, רישום, איור ומיצב. היא נעה בין הנוף העירוני לבין הטבע, ויוצאת למסעות עמוקים אל בטן האדמה, מרחבים חלומיים ותת-המודע הקולקטיבי. בין האמנים המציגים מבחר מהאמנים שיצירותיהם פורסמו במגזין הפסיכדלי 'לפסיכונאוט" וחברים נוספים שאספנו במסע:

ענבל מנדס פלור,דנה לין,נימה קטלב,דפנה סטרץ,אנה דוכמן,ענבל לימור,ברק בנדל,שגיא גרונר,אדיב כהן,Jewboy,Oumkultuv


החל מהשעה 21:00 תתחיל בתדר מסיבת הסיום לכנס משנים תודעה. על הפטיפונים יעלו בזה אחר זה תאי רונה, יונדר, ק'צלה ועוד אורח סודי מחו"ל שיקחו אתכם למסע אודיו-ויז'ואלי מרחיב תודעה אל תוך הלילה .

תגובות