מדריך

Its Luke Slater

אחד מגדולי יוצרי ותקליטני הטכנו של כל הזמנים, מגיע לביקור נדיר בישראל

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 19-02-2016 23:00

תגיות: ברזילי קרו, בוטלג, Luke Slater


לוק סלייטר, המוכר מאוד גם תחת השמות: The 7th Plain - Planetary Assault Systems - L.B. Dub Corp מגיע לעשות סדר בבלאגן כי בכל זאת, מעל 20 שנות קריירה משגשגת על גבו ובה גם כמות אבסורדית של מוזיקה ששינתה את פני הטכנו מאז ועד עכשיו. קרוב ל-20 אלבומים, תחת כינויים שונים הביא לוק סלייטר לעולם. כבר בשנת 1993 לכשברא את המונח "מערכות תקיפה פלנטריות", ועד לימים אלה שבהם הוא משמש כאחד מאומני הדגל ורזידנט הברגהיין ברלין.

אך בניגוד לחלוצים אגדיים בני דורו, סלייטר הצליח לא רק להישאר רלוונטי, אלא להשפיע כיום יותר מאי פעם גם על סצינת הטכנו הברגהיינית, בחסות הלייבל הידוע לשמצה: "אוסטגוט טון". לפני עשור בדיוק, אחרי שהעניק לכל חברת תקליטים נחשבת אחרת יצירות מופת, הקים סלייטר לעצמו את חברת התקליטים העצמאית שלו: "מוט-איבולבר". שם גם ברא שם במה חדש נוסף, המוקדש לאקספרמנטים חדשים מצידו על צליל השיקאגו האוס הקלאסי.

אבל לא רק כיוצר פורץ דרך לוק סלייטר מפורסם כל כך, אלא גם ובעיקר כדיג'י וירטואוז מאסכולה שכבר איננה. אם בצמד אלבומי המיקס הקלאסי
Fear And Loathing - Volume 1 & 2 - React 
כרך מס. 32 בסדרת אלבומי הפאבריק, או סדרת הפודקסט החדשה והלוהטת שלו, סלייטר מאז ומעולם ידוע כאחד מגדולי תקליטני הטכנו של כל הזמנים.

כאמור, זה לא בכל יום שמגיע לכאן אמן אגדי בסדר גודל כזה (למעשה הפעם האחרונה שהסכים לבקר בישראל הייתה לפני 12 שנים). מישהו שלא רק קילומטראז' עשייה מפואר עומד מאחוריו, אלא עדיין ממשיך לשלוט ביד רמה על המתרחש בזירת הטכנו באשר היא. 

 

הנה טעימה:

תגובות