מדריך

Mungo’s Hi Fi

מאנגוס הם האנשים מאחורי הלייבלים - Scotch Bonnet ו- Scrub A Dub, בתקלוט בכורה בישראל

ברקפסט, רוטשילד 6, תל אביב, 20-02-2016 22:00

תגיות: My Lord, ברקפסט, Mungo’s Hi Fi


מאנגוס הם האנשים מאחורי הלייבלים - Scotch Bonnet ו- Scrub A Dub
המשחררים ריליסים על וויניל בכל רחבי העולם עם הפקות מקוריות. הסאונד שלהם פורץ דרך, משהו שמאוד מחובר לשורשים הג'מייקנים של המוזיקה משנות השמונים והתשעים אך זורק את זה למחוזות חדשים של אלקטרוניקה עתידנית ואיכשהו יוצר שילוב הרמוני ומאוזן שמעיף את הראשים של כל הרייברים ושל הראסטות כאחד. 

מדובר בסינדיקט יחיד ומיוחד שמשלב לייבל/סאונד/חברת תקליטים/חברת הגברה/ייצוג אמנים/סוכנות בוקינג. כל הרעיון הזה מזכיר במידה רבה את המפעל של קינג ג'אמי ובלאק סקורפויו בג'מייקה, שפעלו במתכונת דומה ומשמר את המהות של מה זה סאונדסיסטם, יצירת גוף בלתי תלוי שכל כולו מפעל תרבות ששולט בכל היצירה בלי להתכופף למרותו של לייבל חיצוני או בעל הון. מודל שהוא עצמאי לחלוטין ושולח זרועות בכל רחבי העולם, הם נמצאים כל הזמן בטורים מיפן ועד ארה"ב ודרום אמריקה, בכל רחבי אירופה ועד הודו. ברדיו בי.בי.סי הבריטי חולים עליהם והם מנוגנים ללא הרף ע"י השדרנים הגדולים של התחנה למרות היותם לייבל עצמאי.

על התמיכה המקומית:

EASY RIDER SOUND
החבורה החיפאית שהיא גם חלק בהרכב החדש "טריליון". חמישה אמ.סיז יוריי להבות של לבה.

JAHRKON. NiceUp! Records
דיג'יי ומפיק שנע בדיוק באזורים האלה שבין הדאנסהול לראגא לג'אנגל , פיוצ'ר דאב והדיבור הזה שקורה בכל העולם ומגיע לאט לאט לישראל.

JAHEL. New Zion Sound
נסיכת הדאנסהול המקומית עם סלקשן טרי כמו שוקו בשקית ולחמנייה ביום ראשון בבוקר.

MY LORD SOUND
גילוי נאות - סיסטר אלן היא המעצבת והאומנית מאחורי כל התקליטים והפוסטרים של מאנגוס בשנים האחרונות וראנקינג לוי הקליט עבורם כמה ריליסים ועוד כמה בדרך.

תגובות