מדריך

ערב עם גרג דולי

דולי חוזר לישראל והפעם במופע חדש ואינטימי ששם את קולו האפל ומלא-הנשמה במרכז

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 28-02-2016 21:30

תגיות: בארבי, גרג דולי, Greg Dulli

גרג דולי האיש לו פנים רבות ולא פחות הרכבים, להקות ושיתופי פעולה, חוזר לישראל אינטימי מתמיד. הפעם עם מופע חדש ששם את קולו האפל ומלא-הנשמה במרכז. "ערב עם גרג דולי", בו יחשוף דולי שירים חדשים לצד הרפרטואר המוזיקלי העשיר שלו מכל התקופות וההרכבים, כשלצידו הרכב נגנים מינימליסטי. סיבוב ההופעות הייחודי כולל רק מספר הופעות מצומצם באירופה ובצפון אמריקה באולמות אינטימיים, ומר דולי בחר לסיים את הסיבוב בישראל אל מול קהל המעריצים הנאמן פה. 

גרג דולי התחיל את הקריירה המוזיקלית שלו בתור הסולן והגיטריסט של להקת אפגן וויגס ב1987. הלהקה האהובה על מבקרים ומעריצים כאחד הוציאה 6 אלבומים, לפני שהתפרקה בשלהי שנות ה90. דולי הקים בהמשך את הלהקה The Twilight Singers שהוציאו חמישה אלבומים כולל האלבומים המהולליםBlackberry Belle, Powder Burns and Dynamite Steps . ב2008 דולי שיתף פעולה עם חברו הטוב מארק לאנאגן והקים את The Gutter Twins. ב2012 האפגן וויגס התאחדו לסיבוב הופעות מצליח במיוחד שהביא אותם לפסטיבלי ענק כמו לולהפלוזה ולחלוק במות עם השמות הגדולים ביותר היום.

בעקבות הסיבוב הוציאה הלהקה את אלבומה החדש הראשון מזה 16 שנה Do the Beast שזכה לביקורת משבחות. בימים אלה הלהקה נמצאת באולפן ומקליטה אלבום חדש שעתיד לצאת בשנה הבאה. לכבוד סיבוב ההופעות הוציא דולי למעריציו גרסה חדשה שלו להורדה לשיר the crime של שרון ואן איטון בו הוא מארח את Ani DiFranco.

תגובות