מדריך

Yard Storm *** RENAISSANCE SOUND

הסאונד סיסטם של רנסנס מג'מייקה מגיע ליארד סטורם לערב שכולו

גגרין, סלמה 46, תל אביב, 04-02-2016 22:00

תגיות: גגרין, Yard Storm, RENAISSANCE SOUND


הסאודנ סיסטם "רנסאנס" יגיע לארץ יחד עם הסלקטה מספר אחד שלהם ג'אזי טי, כשהם ללא ספק בטופ של ליגת העל ברגאיי-דאנסהול, ומובילים את עולם הסאונדסיסטם בג'מייקה וברחבי העולם כבר יותר משני עשורים!
רנסאנס התחילו את דרכם כבר בסוף שנות ה80, ליתר דיוק בשנת 1989. רנסאנס כבר מההתחלה שמו דגש רב על יכולות מיקסוס גבוהות ביותר, מה שהציב אותם כבר אז בליגה של הגדולים. רנסאנס הכניסו את המקוריות שלהם לעסק באמצע שנות ה90, כאשר התחילו לבנות רמיקסים מקוריים ולשלב בצורה מיוחדת ומקורית רגאיי, היפ-הופ ואר-אן-בי. לג'מייקנים רבים, רנסאנס נחשבים כסאונד אשר בזכותם התפרסמו בג'מייקה שירי היפ-הופ רבים! כשכל אלו השתלבו כמובן עם הקלטות ספיישלים רבות, רנסאנס ביססו את עצמם כאחד מהסאונדים הפופולאריים בג'מייקה, לצד שמות כמו סטון לאב ובייס אודיסי.
הכשרון המוסיקלי של רנסאנס המשיך בשנות ה2000 כאשר הפיקו את הרידים הפופולארי Stepz, עם הלהיט הגדול של שון פול - We Be Burning, אשר טיפס עד למקום 5 במצעד הבילבורד העולמי!!! רנסאנס הפיקו עוד הרבה טיונים ורמיקסים רשמיים לאומנים המובילים בעסק כמו וייבז קרטל, באונטי קילר, בינימאן, שאגי ועוד…

לאורך כך השנים רנסאנס הופיעו בכל העולם, וגם כיום מופיעים כל שנה ברחבי ארה"ב, הקאריביים, יפן ועוד. כל סט של רנסאנס הופך מסיבה נחמדה לדאנס מטורף עם הפתעות רבות ו100% דאנסהול וייבז! אז אל תרשו לעצמכם לפספס את הUptowns Finest - כינוי שנדבק בהם בעקבות הייחודיות המוסיקלית.

תגובות