מדריך

All Them Witches בישראל

להקת הפסיי רוק/בלוז/גראז' מנאשוויל, טנסי, חוזרת לישראל

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 09-07-2017 21:30

תגיות: בארבי, All Them Witches

להקת הסטונר מנאשוויל, טנסי חוזרת למפגן עצמה נוסף של פסכדליה ורוק.
הוויצ'ס שצברו תאוצה עולמית רבה מאז ביקורם בפברואר אשתקד, נחשבים לאחת מלהקות הסטונר הבולטות בזירה הבינ"ל. הלהקה, שהוציאה בפברואר האחרון את אלבומם הרביעי, Sleeping Through The War, היממה את מסת הקהל האדירה שפקדה את הבארבי בתחילת 2016 וצפויה לעשות זאת שוב ביולי הקרוב.

הלהקה הוקמה ב-2012 וכבר הספיקה לשחרר 4 אלבומים ו-2 EPים אשר זכו להערכה רבה ומידית בקרב קהל מתעצם בכל הגלובוס. הגוון המוזיקלי של ATW נותן גישה ליותר אוזניים ולבבות להיפתח, האקלקטיקה בהרכב מחבר קצוות וצבעים שונים ומייצרת אווירה וסאונד ייחודי בז'אנר.
"השירים קליטים יותר, מהירים יותר, יש יותר שירה, או דיבורים, או וואטאבר שאנחנו עושים" כך טוען צ'ארלס מייקל פארק ג'וניור, סולן ההרכב על האלבום האחרון, שאת שמו מסביר בהתנהגות האנושית היומיומית בעידן החדש "לישון תוך כדי המלחמה זה בדיוק מה שאנחנו עושים, הרבה דברים נוראיים קורים בעולם ואנחנו תקועים עם הפרצוף במסכי הטלפונים שלנו, לא רואים ולא אכפת לנו".

אל הוויצ'ס יצטרפו שתי להקות מקומיות, מהמובחרות בתחום - The Great Machine, התאומה המקומית של החברים מנאשוויל ו-Turkish Delight, הכוח העולה החדש בשמי הסטונר המקומיים.

הנה האלבום החדש:

תגובות