מדריך

The Paz Band

קול הבלוז-פאנק-רוק של גל דה פז בהופעה עם שירי אלבומם הראשון והבועט

בר גיורא, בר גיורא 4, תל אביב, 21-03-2017 20:00

תגיות: גל דה פז, The Paz Band, בר גיורא

 
 The Paz Band הוא הרכב רוק ייחודי הפורץ בשנה האחרונה את דרכו לתודעה בארץ ובחו״ל, ומוכיח שהרוקנרול עוד חי ובועט.
הלהקה הוקמה בשנת 2014, כשהסולנית גל דה-פז ושותפ הותיק מוטי לייבל (גיטרה) , חברו לבסיסט רז בליצבלאו , למתופף אור כחלון. לאחרונה הצטרף אליהם הקלידן יובל ברוסילובסקי וביחד הם מרעידים את בימות הארץ כשהם מבצעים שירים מאלבומה הקודם של דה-פז ״Goldie״ ושירים מאלבום הבכורה של הלהקה, שיצא באפריל 2016.
קהל המעריצים המסור של The Paz Band הולך וגדל, בעוד הלהקה מופיעה במרץ מצפון עד דרום על במות קטנות כגדולות ומבססת את מעמדה כאחד ההרכבים הפעילים ביותר בסצינת הרוק הישראלית.
הציר המרכזי של הלהקה (לשעבר Gal De Paz Band) הוא הסולנית גל דה-פז, יוצרת וזמרת בעלת קול נדיר ומשמיט לסתות, שכבר זיכה אותה לכינוי ״ג׳ניס ג׳ופלין הישראלית״ וקוצר שבחים בכל פרוייקט בו היא משתתפת. בין אם מדובר בהמנון רוק עמוס דיסטורשן או בלדה מינימליסטית רכה, שירתה של דה-פז תגרום לכם לעצור ולהקשיב. בשילוב עבודת הגיטרות המדוייקת והעצמתית של לייבל, הפקתו ונגינתו מלאת הנשמה של קשת והבס-תופים החזק וההדוק של כחלון ובליצבלאו; The Paz Band נותנים הופעה שלא תישכח בקלות.
חברי הלהקה, ביחד ולחוד, לקחו חלק באינספור פרוייקטים ושיתופי פעולה עם אמנים מהארץ ומחו״ל, ובתום שנה מאז הקמת ההרכב כבר זכו לחמם ארבעה מופעים בינלאומיים גדולים, ביניהם Kovacs ההולנדית ואמן הבלוז האמריקאי Cedric Burnside. בסוף 2015 נבחרו The Paz Band לחמם את הופעותיו של הרכב הרוק The Dead Daisies, סופר-גרופ המורכב מחברי עבר והווה בכמה מהרכבי הרוק הגדולים ביותר בכל הזמנים (Guns N’ Roses, Whitesnake, Motley Crue ועוד), ובפברואר 2016 נבחרו לחמם את סולן להקת The Afghan Whigs גרג דולי בהופעותיו בארץ.
הנה טעימה:

תגובות