מדריך

זזים מעיר לעיר

פסטיבל "זז" יתקיים במהלך עשרה ימים בתל אביב, מצפה רמון וירושלים ומארגני האירוע מזמינים אתכם להצטרף לחגיגה של במות מיצג, סדנאות ועבודות רב תחומיות

רחבי הארץ, 30-08-2007 20:00
זזים מעיר לעיר

"פסטיבל זז" הוא פסטיבל לאמנות מיצג בינלאומית, שיימשך עשרה ימים בתל אביב, ירושלים ומצפה רמון. הפסטיבל מציע קונספט דינמי ולעתים לא צפוי בהקשרים ובסביבות שבהם הוא פועל. בפסטיבל ישתתפו למעלה מ-30 אמנים, מעל למחציתם מישראל והיתר אמני מיצג מאנגליה, פולין, אירלנד, קרואטיה וסרביה. בפסטיבל יוצגו אמנות חיה הנעה בין מרחבים פיזיים ואנושיים ברחבי הארץ, בין האירועים שיתקיימו תוכלו למצוא מופעים בין תחומיים, פעולות המתמשכות בחלקים מקבילים, מיצגים ברחובות ובמבנים ציבוריים, סדנאות לסטודנטים ולקהל הרחב. הפסטיבל פותח שער לקהל להציץ להשתתף באירועים השונים ולהתנסות בסוגי מדיה שונים (וידאו, מיצב, צילום ותנועה). לצד עבודות מוכנות מראש יוצגו בפסטיבל עבודות שיפותחו תוך כדי האירועים השונים.

הפסטיבל יתקיים בשלושת הימים הראשונים בחללי במת מיצג ובקרבתה, בתחנה המרכזית החדשה בת"אלאחר מכן, הפסטיבל ינדוד לירושלים ויתקיים בתחנות אחדות ברחבי העיר: אירוע גדול של מיצגים מתמשכים המתפרסים על חללי מוזיאון אסירי המחתרות,  פעולות עצמאיות של אמנים בסמטאות הסמוכות לגלריה "ברבור" בשכונת נחלאות, ערב של מיצגים בתיאטרון "המעבדה", ומפגש אמנים על הגג של "מוזיאון קו התפר". התחנה האחרונה של "פסטיבל זז" תתקיים בסופ"ש ב"האנגר אדמה" במצפה רמון במהלכו יתקיים הפנינג של מיצגים מתמשכים וסדנאות.

פסטיבל "זז" 2007,

החל מה-30 באוגוסט  ועד 1 בספטמבר -  במת מיצג וחללי התחנה המרכזית החדשה, תל אביב.

3 בספטמבר, 20:00 - מוזיאון אסירי המחתרות, ירושלים.

4 בספטמבר - שכונת נחלאות בסמוך לגלריה ברבור, ירושלים (החל מ-11:00), 20:00: תיאטרון "המעבדה", ירושלים.

5 בספטמבר - 18:00: מוזיאון קו התפר, ירושלים.

7-8 בספטמבר - האנגר "אדמה", מצפה רמון (החל מיום שישי ב-18:00 ועד שבת ב-18:00).

לתוכנית המפורטת של אירועי הפסטיבל היכנסו לאתר הרשמי של האירוע.

תגובות