מדריך

Pender Street Steppers בישראל

הצמד הקנדי בהופעה ראשונה בישראל. יחממו: די ג'יי הקטיק ויוגו ודני וואק

האזור, הרכב 13, תל אביב, 12-11-2015 22:00

תגיות: האזור, Pender Street Steppers


הצמד מגיע מוואנקובר - בירת קולמבייה הבריטית אשר במערב קנדה -שקבלה מתושביה את הכינוי ״העיר שלא אוהבת לבלות״ (חוקים עירוניים קברו את חיי הלילה שלה), למרות זאת, היא אחראית לכמה מהשמות הכי מלהיבים באלקטרוניקה הרקידה של השנתיים האחרונות, ובעיקר מהווה את ביתם של חברי קולקטיב ״Mood Hut״ - מבלי למצמץ אחד הלייבלים הכי קוליים בעולם. 
כמו חבריהם (לספירה המוזיקלית ובחיים) מהלייבלים PPU ו-Future Times האמריקאים, כך גם חברי ״מוד האט״ מצטיינים בגזרות הדיסקו-האוס-סול-פ׳אנק וג׳אז ומנגנים את כל אלה בעירובביה משמחת. זו גם הרוח ששורה על הרליסים - עשרה במספר נכון להיום - שיצאו מבית היוצר. 
זה הרגע בו אנחנו משמחים אתכם עם הבשורה כי מצטייני הלייבל - חברי הצמד ״פנדר סטריט סטפרס״ (צמד המפיקים והדיג'ייז ליאם באטלר וג'ק ג'יי) - יגיעו לראשונה לתל אביב למסיבה שתערך ביום ה׳, 12.11.2015 , ב"האזור", רחוב הרכב 13 תל אביב. 
הסטים של הסטפרס (כפי שהם מכונים בחוגים הנכונים), הם מסע ארוך ומתפתל בנבכי התקליטיות המעולות שלהם. את הגישה הקוסמית, עמוקה ומיוחדת לאלקטרוניקה העכשווית, הם משלבים בין קטעים נדירים מתקופות שונות, במגע מלא קסם וגרוב. 

הנה טעימה:

תגובות