מדריך

TROPIC OF CANCER

הרכב הניו-וויב של קמילה לובו בהופעת בכורה בישראל

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 10-11-2015 23:00

תגיות: בוטלג, tropic of cancer, קמילה לובו

טרנטמולר חולם רק לעבוד איתה, טלפון תל אביב מופיע איתה, ענקי הטכנו סיילנט סרוונט ורג'יס הספיקו להפיק אותה. זוהי רק רשימה חלקית של עדר המעריצים האובססיבי שנרקם סביב דמות הפולחן של קמילה לובו, אחת המוזיקאיות המרתקות והנערצות שפועלות בסצנת האנדרגראונד העולמית.
שוגייז, דארק אייטיז, מינימל וויב וטכנו מתנקזים כולם בפרויקט חוג הסרטן של קמילה אל תוך שירתה המעורפלת והבלתי ניתנת להבחנה שלה ,ומצליחים ליצור את הביטוי המוזיקלי הטהור ביותר של רומנטיקה חולנית, פסימית ואפלה, לצד רומנטיקה גדושה בתשוקה ותאווה.

הכוח המתפרץ של קמילה כאמנית הוא בדיוק האסתטי שלה , בקור הרוח ובאלגנטיות שהיא מקרינה לאורך השנים, הבחירה שלה לצרף אליה את קול הגיטרה המהדהד והמנסר של כוכבת השוגייז והאינדוסטראיל DVA DAMAS והאלקטרוניקה המדוכדכת של טלפון תל אביב, מרכיבים יחדיו את אחת מההופעות העוצמתיות והסוחפות ביותר שמסתובבות בימים אלו באירופה. הופעה שמתחילה בכוויה איטית ומגיעה בסופה עד כדי ריסוק הנשמה . זה בדיוק מה שקמילה רוצה לעשות לכם- לרסק לכם את הנשמה. אתם גם תעריצו אותה על כך. 

ללילה אחד מועדון הבוטלג האימתני ישנה את עורו ויהפוך לחלל הופעות אפלולי על מנת לארח את ההופעה היוקרתית הזאת. מתחת לאדמה בלב ליבה של תל אביב. בתום ההופעה, טלפון תל אביב בכבודו ובעצמו ישתלט על שולחן התקליטנים עם דיג'י סט עמוק אל תוך הלילה.
הופעה+ רחבה, וואלה? וואלה.

הנה טעימה:

תגובות