מדריך

MEET Purity Ring

דואו הפיוצ'ר פופ העולה מגיע עם המופע האור קולי לבארבי רגע אחרי יצאת אלבומם החדש "Another Eternity"

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 18-11-2015 21:30

תגיות: בארבי, Purity Ring

טבעת טוהר היא תכשיט שבמסורת הנוצרית האמריקאית ניתן לצעירה או צעיר בכדי לעגן את מחויבתו לבתולין עד החופה, שכן סכנות רבות עורבות למי שלא יגן על תמימותו.

מייגן ג'יימס וקורין רודיק נכנסו למיטה עם לייבל העל 4AD לפני שהספיקו אפילו הספיקו להוציא סינגל אחד. עושה רושם שזה לא בדיוק פגע בהם משיצא Shrines, אלבום הבכורה, הוא זוכה להצלחה מסחרית וסופרלטיבים מהמבקרים, שמתקשים לתייג את הצליל שלהם. הייתה זו ההפקה הראשונה של רודיק, שעבד עד כה בעיקר עם להקות רוקנרול כטכנאי סאונד באולפן הקלטות. דווקא היעדר הידע המקצועי הצליח לעצב סאונד שלא נשמע עדיין, שילוב מוזר בין מכונת תופים סינתיסיזר ומשחקי פיץ׳ ווקלאים.

לאלבום השני הם מגיעים כשכל עולם הפופ האלקטרוני מנסה לחקות את הסאונד שלהם, כאילו היה המתכון של קוקה קולה, או אבו חסן. לצורך עשייתו, הם מתבודדים בעיר הולדתם אדמונטון, בניסיון ללכוד משהו מאווירתה ונופיה התעשייתים. התוצר שהם מפיקים, Another Eternity, הוא צעד משמעותי קדימה. בהמשך לשיתוף הפעולה שלהם באלבום של הראפר דני בראון, הם מפתחים כיוון חדש, נטוע עמוק מאי פעם בעולמות של היפ-הופ וטראפ. טראקים כמו Flood on the Floor ו--Begin Again מדגימים זאת היטב, כש-Push Pull, למשל, שומר אמונים לקו המקורי בתוספת הפקה מהודקת.

האלבום מתקבל מצוין, ופרסומים רבים מדברים על האופן המעניין בו האלבום מושפע מתמורות במיינסטרים המוזיקלי. במקום אחד, ג'יימס מכונה מדונה בחצי מהירות, באחר מתוייגת כגרסא מלנכולית של ביונסה והמלאכה המוזיקלית מתוארת כפירוק והרכבה של מפת הפופ העכשווית ע"פ דרייק או טיילור סוויפט (שבצעירותה, אגב, ענדה טבעת טוהר). כפי שמגזין פייסט היטיב לסכם, "זה זינוק יצירתי גדול מספיק בכדי לייצר גל של מעתיקנים חדשים." הופעות הלייב של הלהקה נודעו זה מכבר במופע האור קולי המעוצב שלהם, ובסיבוב של האלבום החדש, רודיק לוקח צעד קדימה כשמציב במרכז הבמה מעיין מערך תאורה אינטגרטיבי שמשמש גם כסינתיסייזר ופרקשן.

הנה טעימה:

תגובות