מדריך

Its Solo Banton

ה-MC הבריטי מגיע להופעה ראשונה בישראל לצד די ג'יי Dressla הגרמני, איזי ריידר והצמד My Lord

פסאז', אלנבי 94, תל אביב, 28-08-2015 23:00

תגיות: My Lord, פסאז', Solo Banton

סולו בנטון הוא אמ.סי כבר מגיל 11, יליד שכונת שפרדס בוש בלונדון. הוא נולד לזה כבן למשפחה קאריבית חמה- המוזיקה באה כבר מהבית. גדל על סאונד סיסטמים כל ימי נעוריו, סאונד הבית שלו קרוי בשם "Classic Wonder" שם למד את כל רזי המקצוע, בין אם להיות סלקטור, טכנאי סאונד ושעות וימים על המיקרופון. בסביבות אמצע שנות האלפיים חבר לקבוצה מסקרנת ומעניינת שחוללה מהפכה בסצנת האמנים הוותיקים והחזירה רבים מהאמ.סיז והזמרים הקלאסים משנות השמונים חזרה לזירה, לצד אמנים כמו ג'ה סקריצ'י, דאדי פרדי, טיפה איירי, מאקה בי ועוד.
סולו האיר את אורו והרבה לייבלים התחילו להתעניין בו בתור הכוכב העולה מריאליטי שוק, עד מהרה החל להקליט עם Jahtari, Mungo's Hifi ושמו התפוצץ ברחבי העולם מיפן ועד מקסיקו, בטורים נון סטופ עם ריליסים שחוצים ופורצים את גבולות הז'אנר, מצד אחד יש בו משהו מסורתי מהימים של סופר קאט וניקודי מוס וכמובן בריטי כמו טיפה איירי וג'נראל לוי, הוא ראסטמאן וגם זה בא לידי ביטוי ביצירה שלו ומצד שני הלייבלים שהוא עובד איתם תמיד מספקים לו הפקות עם סאונד עתידני עם זליגות עדינות לאלקטרוניקה, הוא אמן מגוון שנע בסקאלה שבין ראב א דאב, סטפרז, ראגאמאפין חללי , נגיעות דאבסטפ ודאב עמוק, הליריקה שלו מלאה בברקים ולהבות ועם זאת בניגוד לאמ.סיז חמורי סבר ששורפים את בבילון בעצבים- סולו משלב חוש הומור וקריצה קומית. האלבום שדי הפך לכולם את הראש זה האלבום שלו "Music Addict" שעשה לג'אטרי והפך להיות כבר סוג של קלאסיקה. 
סולו הפך להיות שם דבר ומופיע קבוע בפסטיבלים כמו Outlook, Boomtown, Summer Jam ועוד, ונחשב לאחד האמ.סיז החמים באירופה נכון לכמה שנים האחרונות.

יחחמו: 
Dressla (Jahtari / GER)
Easy Rider (Haifa City)
My Lord Sound

הנה טעימה:

תגובות