מדריך

SONIC BOOM בישראל

מחצית ההרכב המיתולוגי Spacemen 3, הידוע בכינויו Sonic Boom (פיט קמבר), בהופעה ראשונה בישראל

אולם אסיא, מוזיאון תל אביב, 23-10-2015 21:00

תגיות: פסטיבל הפסנתר, מוזיאון תל אביב, sonic boom

פיט קמבר, הידוע בכינויו Sonic Boom, מחצית ההרכב המשפיע והמיתולוגי Spacemen 3, יגיע לישראל להופעת סולו אחת ומיוחדת, במוזיאון ת"א, במסגרת פסטיבל הפסנתר 2015.

מאז ראשית שנות ה-80, פיט "סוניק בום" קמבר, הרחיב יותר ויותר את חיפושיו המוזיקליים ואת חזונו הייחודי לסאונד באלבומיו הרבים ודרך מספר הולך וגדל של פרוייקטים בהם השתתף או הפיק. קמבר עבד בשנים האחרונות עם קווין שילדס (My Bloody Valentine, Stereolab) וגם עם דין ובריטה ("LUNA") וCheval Sombre שהופיעו לאחרונה בישראל.

קמבר הפיק את אלבומם של MGMT המעולים,  "Congratulations" ולאחרונה גם את האלבום המדובר של Panda Bear מ"Animal Collective".

הקריירה שלו החלה בהרכב המיתולוגי והמשפיע כל כך Spacemen 3 , לצד ג'ייסון פירס מ- Spiritualized. במהלך שנות ה-80 הם למעשה הגדירו את ז'אנרי הspace-rock, השוגייז, והdrone-rock באלבומיהם המשפיעים והמדהימים, וכיום אינספור להקות חבות להם חלק גדול מהסאונד שלהן.

לישראל יגיע קמבר עם פרויקט הסולו שלו תחת השם Sonic Boom במופע מקלדות אקספרימנטלי בשילוב וידאו ארט שיכלול ממיטב יצירותיו– (Spectrum, EAR (Experimental Audio Research ו- Spacemen 3.

הנה טעימה:

תגובות