מדריך

איש ציפור

המפיק המוזיקלי BEARDYMAN חוזר לישראל. על החימום: SHTUBY

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 12-01-2017 21:30

תגיות: בארבי, BEARDYMAN, בירדימן, Shtuby

המפיק המוזיקלי ומאסטר אמנות הקול ״בירדימן״ חוזר לישראל!
אחרי שהשאיר את הקהל הישראלי עם הלסת על הרצפה ופירק את הבארבי לרסיסים בהופעתו הראשונה בישראל, דארן פורמן א.ק.א בירדימן חוזר לזירת הפשע במופע חדש עם הדרים טים, נבחרת החלומות הווירטואוזית שמלווה את פורמן מסביב לעולם. 
מתוסכל מאי היכולת לשיר שני תווים בו זמנית, המפיק המוזיקלי בירדימן בנה מכונה שמאפשרת לו ליצור לולאות ושכבות סאונד אך ורק מהצלילים שהוא יוצר בעצמו. המפיק האוונגרדי דוגם צלילים חיים של עצמו או הקהל , מסנתז אותם בזמן אמת וממקסס בניהם כל הדרך מביט בוקס מחאתי דרך דאנס תעשייתי ועד לרייב אלקטרוני סוחף.

בירדימן הוא פורץ דרך תודעתי - התפיסה שהוא יכול לייצר כל שכבת סאונד או גוון קול מסוים בזמן אמת ובלי האינסטרומנט המקובל, בעצם פותחת שער אין סופי למוזיקאים ויוצרים בעבודה מול קהל בזמן אמת.
בירדימן הוא סנסציית יוטיוב, עם עשרות מליוני צפיות וידוע כאחד מאומני הביטבוקס המוכרים בכדור, כיוצר אלקטרוני ייחודי וכמובן גם כאיש שהביא לעולם את הבירדיטרון - מתקן שכולל 4 אייפדים , ו2 לאפטופים , סט-אפ אשר מאפשר ליצור בלייב בדרך יעילה ואיכותית ביותר . 
שלוש שנים ושלוש גרסאות נדרשו לבירדימן עד שהגיעה ההתוצאה המרשימה ואיתה ההשקה של המכשיר שנעשתה על בימת "טד" העולמי .
המופע החדש הוא היתוך בין הגאונות הקומית לווירטואוזיות המוזיקלית ומשלב אלקטרוניקה מכל הסוגים, גליץ', פופ, ביט בוקס והרבה אהבה. 

על החימום: SHTUBY.

הנה טעימה:

תגובות