מדריך

The Universal Unicorn Fest

סוף שבוע בטבע עם שלל אמנים אלקטרוניים. בין המשתתפים: סול מונק (אביב כהן), די ג'יי בוש ביטס, אמן הפיוזן Shtuby ועוד

שטח פרטי, בית עובד, 24-07-2015 20:00

תגיות: סול מונק, The Universal Unicorn Fest, Shtuby

הערב יחל סוף שבוע של אושר בטבע עם שבעה אמני אלקטרוניקה משובחים, שלוש הופעות חיות מסחררות, הקרנות וידאו פסיכדליות, סדנאות מעוררות השראה, מיצגי אומנות צבעוניים, אוהל צ'יל, האנשים הכי קורנים במזרח התיכון - והכל בבוסתן פורח ויפהפה, עשרים דקות דרומה מתל אביב.

בין המופיעים:

Vibeffect presents: UNICORN - The Musical - מופע תיאטרלי, מקורי וחד פעמי הנוצר במיוחד עבור הפסטיבל עם נבחרת על של מוזיקאים ואמנים בניצוחו של Ma Tan. מסע מופרע בין סגנונות מוזיקליים, כלי נגינה, טקסטים מרגשים והומור פסיכדלי שיגרום לכם לרקוד, להתרגש ולשאול וואט דה פאק בו זמנית. 

Sol Monk - סול מונק הוא שם הבמה של המתופף אביב כהן (ליירז, מרינה מקסימיליאן בלומין, ביג וישס, שיט חמור) שמגיע לתת הופעה עם אורח מיוחד - עדן לדין על הקלידים.  מעלים את התדר עם וייב סקסי, גרוב אינסופי ומקצבים שפשוט אי אפשר לעמוד בפניהם. צפו לצלילות.

Shtuby LIVE - Flute Flavor - אחד ממוזיקאי המפתח של כנופיית חדי הקרן, שטובי חורך במות ברחבי הארץ במופע וירטואוזי שמשלב בין אלקטרוניקה מקפיצה לאינספור כלים חיים, שונים ומשונים, מקלרינט ועד תרמין. הפעם הוא מגיע לפסטיבל יחד עם החלילנית מרתה מקייב דיין וסט מיוחד, מתובל היטב בפאנק, ג'אז וניחוחות אתניים.

 

בין הדי ג'ייז:SymbolicoGinjah Vibes,Ma TanDJ BUSH BEATS ועוד.

תגובות